İnternet Medyası Kılıçdaroğlu'na Kızgın!

İnternet Medyası Kılıçdaroğlu'na Kızgın!
Medya kuruluşlarının yöneticileri ile bu akşam toplanacak olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun internet medyasından kimseyi çağırmaması İMD'nin sert tepkisine neden oldu..

Gazete ve televizyon kuruluşlarının yöneticileri ile bu akşam bir araya gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, toplantıya İnternet Medyasını davet etmemesi, İnternet Medyası Derneği'nin sert tepkisine neden oldu.

İnternet Medyası Derneği'nin Kamuoyuna duyuru başlığı ile yaptığı açıklama şöyle:
"CHP'ye yeni bir soluk getireceği öne sürülen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun, göreve geldiğinden bu yana Türkiye'de gücünü önemli ölçüde arttıran İnternet Medyası'nın farkına varamamış olduğunu üzülerek gözlemliyoruz. Türkiye'nin geleceğine, yönetimine talip olan bir siyasal parti liderinin; bugün etkisi ve erişimi itibariyle en etkili mecra haline gelen İnternet Medyası'nı medyadan ayrı tutmasını dramatik ve hayal kırıcı buluyoruz.

"İnternet Medyası ile daha sonra toplanacağız" gerekçesiyle, bizlere ikinci sınıf medya muamelesi yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bu tutumunu kınıyor ve "daha sonra toplanacağız" dedikleri davete, katılmayacağımızı şimdiden kamuoyuna duyuyoruz.

İletişim devrimin inceliklerini keşfedenler başarılı olacak; iletişim çağının gerisinde kalanlar ise başarısızlıklarını sürdüreceklerdir.

Saygılarımızla..."

İNTERNET MEDYASI DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HADİ ÖZIŞIK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com