İnternet Seks Hayatınızı Etkiliyor!

İnternet Seks Hayatınızı Etkiliyor!
İnternette, cinsellik veya sanal seks ne zaman kişinin hayatını bilgilendirici, zenginleştirici bir etken olmaktan çıkıp hayatınıza yön veren, cinsel yaşantınızı belirleyen bir hal alıyor.

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri. Başlangıçta bu kadar yoğun olmasa da internet yaşamımızda vardı ama artık neredeyse bütün iletişim ve haberleşmemiz internet üzerinden olmaya başladı. Bu durum aslında zararsız olmakla birlikte iletişimin içine cinsellik konusu girince gerek sosyal, gerekse de psikolojik sorunlar yaşanmaya başlıyor. Sanal bir ortamda istediğiniz kişi olabiliyorsunuz.

Gerçek dışı bir kişi olarak gerçek dışı kişilerle sanal ortamda seks yapabiliyorsunuz. İnternetten cinsellik veya sanal seks ne zaman kişinin hayatını bilgilendirici, zenginleştirici bir etken olmaktan çıkıp hayatınıza yön veren, cinsel yaşantınız belirleyen bir unsur oluyor, artık kişi veya kişiler normal cinsellikten zevk alamaz hale geliyorsa, işte burada sorun başlıyor. Tabii ki normalle anormalin arasındaki sınır çok kaygan ve değişken, bu sınırı geçtiğinizi fark ettiğinizde ise bazen çok geç olabiliyor.

Bu yüzden internetten seks sağlıklı bir süreç değil, her şeyin doğal olanı en iyisi. Hani organik sebze, katkısız besin gibi doğal seks de tercih edilen olmalı. Pazarlarda organik besin arayıp evde cinselliği sanal ortamda yaşamak hiç de mantıklı değil!

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com