İntihar eden voleybolcunun ailesi ifade verdi

İntihar eden voleybolcunun ailesi ifade verdi
Köprüden atlayarak intihar eden İtalyan voleybolcu Giulia Albini’nin ailesi polis merkezinde olayla ilgili ifade verdi.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden (FSM) atlayarak intihar eden İtalyan Voleybolcu Giulia Albini'nin ailesi polis merkezinde ifade verdi.

Cenazeyi almak için dün akşam İstanbul’a gelen Giulia Albini’nin annesi Maria Riboni, babası Rocco Ablini ile kız kardeşi Anna Ablini’nin Beykoz Polis Merkezi’nde ifadelerinde başvuruldu.

Anne Maria Ribani ifadesinde, “Büyük kızım olan Giulia İsviçre’de fizyo terepist olarak çalışıyor. Bir yandan da İtalya’da voleybol oynuyor. Cumartesi günü Ankara’da bir iş görüşmesi olduğunu söyleyerek uçakla İstanbul’a geldi. Türkiye’de voleybol daha popüler olduğu için iş bulabileceğini söylüyordu. Geçen yıl da 2-3 defa İstanbul’a geldi. İstanbul’u seviyordu. Hatta İstanbul’dan bir ev alıp buraya yerleşmeyi düşünüyordu. Olay günü kendisini telefonla aradık ulaşamadık. Jandarma ve voleybol kulüp yöneticileri, kızımızın intihar ettiğini söyledi. Birisiyle gönül ilişkisi olduğunu bilmiyorduk. Durumu öğrendikten sonra hesap ekstrelerini araştırdık. İstanbul’a gelirken bir erkeğe alınabilecek 2 bin Avroluk bir hediye aldığını tespit ettik. Hediyeyi Lorenzo Micelli için aldığını belirledik" dediği öğrenildi.

Guilia Albini’nin intihar etmeden kız kardeşi Anna Albini’ye “Seni seviyorum" şeklinde cep telefonundan mesaj attığı da ifade edildi. Birbirlerine yakın ifade verdikleri öğrenilen ailenin kimseden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.
 
Anne baba ve kız kardeşten oluşan alie üyeleri ifadenin ardından emniyetten ayrıldı. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com