İntiharın nedeni dansöze takılan para

İntiharın nedeni dansöze takılan para
Antalya'da dalgalara kapılıp kaybolan çiftin ölümünün ardındaki sır aydınlandı.

Antalya'da, yaşadıkları tartışmanın ardından peşpeşe atladıkları denizde kaybolan Deniz ve Sabit Dumlupınar çiftini arama çalışmalarından henüz sonuç alınamadı. Dumlupınar çiftinin, olay öncesi yemek yiyip eğlendikleri restoranda Sabit Dumlupınar'ın 'dansöze para takması' nedeniyle tartıştığı ortaya çıktı.

İstanbul'da oturan ve Antalya'da yazlıkları bulunan 45 yaşındaki Deniz Dumlupınar ve inşaat mühendisi eşi 46 yaşındaki Sabit Dumlupınar, yılbaşı gecesi Afyonkarahisar'daki otelde tanıştıkları çiftle, geçen cuma gecesi Konyaaltı'ndaki Akdeniz Bulvarı üzerinde bulunan bir restoranda akşam yemeğinde bir araya geldi. Alkol alan iki aile, daha sonra Konyaaltı Sahili kenarında bulunan 7 nolu plaj kafeteryasında eğlenceye devam etti.

Bir süre sonra Dumlupınar çifti arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce sinirlenip denize atlamak isteyen Sabit Dumlupınar'ı güvenlik görevlisi güçlükle engelledi. Eşine sinirlenen Deniz Dumlupınar, fırtına nedeniyle oluşan dalgalar arasında denize atladı. Eşinin dalgalarda kaybolduğunu gören Sabit Dumlupınar da güvenlik görevlisinin elinden kurtularak denize atladı. Çift, kısa sürede dalgalı denizde gözden kayboldu. Bir güvenlik görevlisi ile garson, çiftin ardından denize girerek kurtarmak istedi. Ancak dev dalgalarla onlar da sürüklenmeye başlayınca kendilerini güçlükle karaya atabildi.

ORYANTALE PARA TAKMASI SORUN OLDU
Afyonkarahisar'da yılbaşı eğlencesinde Dumlupınar çiftiyle tanışan ve onların davetiyle Antalya'ya gelen ve olay gecesi birlikte yemeğe çıkıp eğlenen diğer çift, polisteki ifadelerinde ilginç bir detayı dile getirdi.

Afyonkarahisarlı çift, olay öncesinde yemek yedikleri restoranda eğlence sırasında Sabit Dumlupınar'ın dans eden oryantale 100 lira takmasının eşiyle aralarında tartışmaya neden olduğunu, uzun süre bu tartışmanın sürdüğünü kaydetti.

Kimlikleri açıklanmayan Afyonkarahisarlı çift, daha sonra geldikleri plaj kafeteryasında Deniz Dumlupınar'ın dalgalı denize girdiğini, arkasından giden Sabit Dumlupınar'ın tüm ısrarına rağmen eşini geri döndüremediğini, sonrasında ise ikilinin azgın dalgalar arasında kaybolduğunu aktardı.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Sahil Güvenlik görevlileri, Dumlupınar çiftinin kaybolduğu bölgede arama çalışmalarına bugün de devam etti. Fırtınanın düne göre azaldığı, ancak botla gözlem yapmak için yeterli olmadığını söyleyen yetkililer, sahilden tarama yaparak çalışmalara devam ediyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com