İPhone 5 Hakkında Şok İddia!

İPhone 5 Hakkında Şok İddia!
CİHAZLAR APPLE'A TESLİM EDİLDİAncak söz konusu telefonun iPhone 5'in bir prototipi mi, yoksa sahtesi mi olduğu henüz netlik kazanmadı. iPhone 5'in sahte modelleri, Çin'de internet üzerinden satılıyor. Gümrükte ele geçirilen cihazlara

Apple'ın, yeni akıllı telefonu iPhone 5'i ne zaman tamamlayıp piyasaya süreceği merakla beklenirken, ilginç bir gelişme yaşandı.

Alman basınında yer alan haberlere göre, Münster-Osnabrück Havaalanı'nda gümrük görevlileri iPhone 5'in bir prototipi olduğunu düşündükleri cihaza el koydu.

Havaalanı'nın Gümrük Müdürlüğü sözcüsü açıklama yaparak haberleri doğruladı ve temmuz ayında gümrük görevlilerinin 6 akıllı telefona el koyduğunu söyledi. Sözcü, bu cihazların Türkiye'den Almanya'ya seyahat eden iki kişinin üzerinde bulunduğunu ve cihazlar arasında henüz piyasaya çıkmamış olduğu düşünülen bir model bulunduğunu belirtti. Sözcü, bu modelin diğer 5 örnekten büyük farklılıklar taşıdığını vurguladı.

CİHAZLAR APPLE'A TESLİM EDİLDİ
Ancak söz konusu telefonun iPhone 5'in bir prototipi mi, yoksa sahtesi mi olduğu henüz netlik kazanmadı. iPhone 5'in sahte modelleri, Çin'de internet üzerinden satılıyor. Gümrükte ele geçirilen cihazlara ait fotoğraflar ise ihtiyaten kamuoyu ile paylaşılmıyor. Sözcü, el konulan cihazların araştırılması için Apple yetkililerine gönderildiğini belirtti.

Bilgisayar ve teknoloji dergilerine göre Apple, bu yılın eylül ayından önce iPhone 5'i piyasaya sunmayı düşünmüyor. Hatta cihazın piyasaya sürülmesinin 2012 yılını bulabileceği belirtiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com