iPhone 5 hazır

iPhone 5 hazır
Foxconn çalışanı bilgi sızdırdı: Bugüne kadar iddia edilenlerin hiçbirine benzemeyecek!

Apple dahil teknoloji devleri için Çin'de üretim yapan Foxconn firmasının bir çalışanı iPhone severlere müjde verdi: iPhone 5 hazır!
 
Fabrikada bir kaç farklı test modeli olduğunu söyleyen çalışan bu cihazların arasında büyük bir fark olmadığını ve yeni modelin (piyasada kullanılan adıyla iPhone 5'in) üretime geçmeye hazır olduğunu söyledi.
 
TÜM MODELLERDEN FARKLI OLACAK
 
Test cihazlarından hangisinin üretim için seçildiğini bilmediğini belirten ismini gizleyen çalışan, merakla beklenen akıllı telefonun ana özellikleri hakkında bilgi verdi: - LG tarafından özel üretilmiş 4 inç ekran - Biraz daha uzun ve geniş gövde (iddia edildiği gibi gözyaşı damlası şekli kullanılmıyor) - Hiç bir test cihazında iPhone 4 veya 4S'in gövde formu kullanılmıyor - Cihazların hiç biri piyasaya sürülecek modeli "%100 olarak" yansıtmıyor, dolayısıyla tanıtımı yapılana kadar sır kalacak bir kaç özelliği olacak Apple'ın hali hazırda iPhone 4S modelinin satışlarından memnun olduğu ve bunu baltalamak istemeyeceği düşünülürse yeni iPhone modelinin yaz aylarından önce lansmanının yapılması beklenmiyor. (ugk)
 
HABERTÜRK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com