"İrem Bebe"den Bayilik

"İrem Bebe"den Bayilik
1983 yılında Sultanhamam'da faaliyete başlayan Hüseyin Albayrak 1999 yılında şu anki markası olan 'İrem Bebe'yi kurarak; anne, bebek ve çocuk ürünlerinde toptan ve perakende mağazacılık hizmeti vermeye devam ettiğini söyledi. Ayrıca Türkiye'nin

1983 yılında Sultanhamam'da faaliyete başlayan Hüseyin Albayrak 1999 yılında şu anki markası olan 'İrem Bebe'yi kurarak; anne, bebek ve çocuk ürünlerinde toptan ve perakende mağazacılık hizmeti vermeye devam ettiğini söyledi. Ayrıca Türkiye'nin bütün illerine bayilik vereceklerini de vurgulayarak, bayilik işlemleri hakkında Akis Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

İlk mağazasını Zeytinburnu 'da açan İrem Bebe, Afyon mağazası dahil olmak üzere 8 şubesi 5000 m2 satış alanı ve 40 çalışanıyla sektörün lider firması olduğunu ifade eden Hüseyin Albayrak, bebek mamasından, bebek arabasına, oyuncak çeşitlerinden tekstile 15.000 farklı ürün çeşidiyle yeni yatırımcılarıyla buluşmaya hazır olduğunu belirterek, satış ağını genişletmeyi hedeflediklerini belirti.
İrem Bebe ile her ile bir bayilik vererek kalitesini tüm anne ve babalara sunmak için franchise verme maliyetlerini düşürerek küçük bütçeli yatırımcıları da geleceği olan iyi bir iş sahibi yapmaya davet ettiğini vurgulayan Albayrak firma hakkında şu bilgileri verdi: 'İrem bebe bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam, eğitim, otomasyon gibi konularda destek vermektedir. İrem bebe risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir.'
' İREM BEBE KRİTERLERİ'
İrem Bebe kriterleri hakkında bilgi veren Albayrak, şu noktalara dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı:
'75m2 ve üzerinde, ana artellerde, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir. Herhangi bir ürün kotası olmamakla beraber mağazalardaki stok yalnızca reyonlarda teşhir edilen ürünlerle sınırlandırabilir. Böylelikle tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu olmadığı için bayilerimizin hem satın alım gücü artmakta hem de günümüzün rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar yaratılıp yüksek bir stok satış devir hızına ulaşılmaktadır. Tarafımızca belli olan dekor, stok ve satış programları kullanılmalı ve şirket politikalarına paralel yönetim anlayışı hakim olmalıdır.' şeklinde firma keriterleri hakkında detaylı bilgiler verdiler.
'VERİLEN HİZMETE GEREKEN DĞERİ VERİYORUZ'
Türkiye'de nüfusun %57'sinin evli olduğunu vurgulayan Albayrak, hizmete gereken değeri verdiklerini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Nüfusun % 57'sinin evli olduğu ülkemizde çalışan kadın sayısının da hızla artmasıyla birlikte sektörün patronu kadın ve çocuklar oldu. Ülkemizdeki gelenek ve göreneklere paralel olarak doğan bir çocuğa sadece anne ve babası değil ihtiyaçlarını tüm çevresi karşılamaya gönüllüdür. Ve alınan hediyeler ailelerin kalabalık çevreleriyle beraber daha da artmaktadır.Yapılan araştırmalara göre olağan krizlerden en az etkilenen sektör bebek sektörüdür. Bunun sebebi olarak ortalama bir gelir seviyesine sahip olan ailelerin çocuklarını öncelik olarak görmeleri ve çocuklara yaptıkları harcamalarda kesinlikle kısıntı yapmamalıdır.Yetişkin bireylerin aksine bebekler sürekli ve hızlı bir gelişim içerisinde olduklarından dolayı emzikten oyuncağa, tekstil ürünlerinden mamalara kadar sayısız ürün ve çeşitlerini kullanmaktadırlar. Hamilelik döneminde anne adaylarının değişen fizyolojilerine bağlı olarak ürün gamımızda bulunan tekstil, kozmetik ve bakım ürünü ihtiyaçlarından dolayı annelerde sektörün tam içindedirler.'
'BAYİLİK İÇİN NELER YAPILMALI'
Bu sektörün bir parçası olmak isteyen işletmelerin şu şartları taşımaları gerektiğini vurgulayan Albayark:'Ortalama 100 m2 mağaza için isim hakkı, dekorasyon ve oluşturulacak ürünlerin toplam maliyeti yaklaşık olarak 120.000 TL dir' dedi.
100 m2'lik bir mağazanın minimum 40.000 TL'lik bir kazanç elede edeceğini vurgulayan Albayark, maximum cirunun ise yaklaşık 70.00 TL civarında olduğunu özellikle belirti.
Bu işin çok karlı olduğunu vurgulayan Albayrak, ürün çeşitlerine göre kar marjının %30 ila %100 ün üzerine çıktığını da sözlerine ekledi.
Bayilik için: Murat Acer İrem Bebe Franchise Direktörü GSM: 0 530 763 21 51

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com