“İş adamlarına takoz olmayacağız”

“İş adamlarına takoz olmayacağız”
KÜSİAD'a bir ziyarette bulunan AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı İsmet Duman: “Kütahya'ya üzerine hayallerimin büyük olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Çünkü ben bu milletin vekilliğini alırsam, işadamlarının önüne takoz olma

KÜSİAD'a bir ziyarette bulunan AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı İsmet Duman: “Kütahya'ya üzerine hayallerimin büyük olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Çünkü ben bu milletin vekilliğini alırsam, işadamlarının önüne takoz olmayacağım. Aksine onların önünü açmak için her türlü gayreti göstereceğim”dedi.
AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı İsmet Duman sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretlere ara vermeden devam ediyor. Duman Kütahya Aktif Sanayici İşadamları Derneği'ne yaptığı ziyarette, Kütahyalı işadamlarında aşk ve şevk gördüğünü ve bu sinerjinin kendisine müthiş bir enerji verdiğini söyledi. AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı İsmet Duman, KÜSİAD'da yaptığı konuşmada:”Genç jenerasyondan müthiş bir elektrik aldım. Onların verdiği enerji ile neden Kütahya'dan bir Sabancı, neden bir Koç çıkmasın diyorum. Kütahya'ya üzerine hayallerimin büyük olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Çünkü ben bu milletin vekilliğini alırsam, işadamlarının önüne takoz olmayacağım. Aksine onların önünü açmak için her türlü gayreti göstereceğim.”dedi. Ziyarette konuşan KÜSİAD Başkanı Mehmet Ceylan ise Kütahya'dan ciddi boyutlarda birçok insanın yetiştiğini ancak birlik ve beraberliğin sağlanamaması yüzünden istenen düzeye gelinemediğini söyledi. AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı İsmet Duman ise Kütahya'nın ununun, yağının ve şekerinin olduğunu, ancak helva yapacak bir ekibe ihtiyaç duyduğunu söyleyerek:”Görüşmeler yaptığımız işadamlarımız gerçekten diyaloga açık ve kırmızı çizgileri olmayan insanlar. Kütahya bugüne kadar hep sorunları tespit emiş ama çözüm üretmemiş. Sorunlar noktasında halkımız samimiyet istiyor. Kendisini kandıran insanlardan bıkmış durumda.”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com