İŞ BANKASI İLE ELAZIĞ TSO ARASINDA PROTOKOL

İŞ BANKASI İLE ELAZIĞ TSO ARASINDA PROTOKOL
İŞ BANKASI İLE ELAZIĞ TSO ARASINDA PROTOKOL

ELAZIĞ - Elazığ TSO ile İş Bankası arasında imzalanan protokol ile oda üyelerinin ön ödemeli faizsiz kredi kullanmasına imkan sağlandı.
İmza protokolüne Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, İş Bankası Diyarbakır Satış Bölge Müdürü Murat Önen, İş Bankası Elazığ Şube Müdürü M.Zahriddin Özuymaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan ve basın mensupları katıldılar. Protokol imza töreni öncesi bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Bilindiği gibi bir süre önce ilimizde finans ve bankacılık sektöründe yer alan yöneticilerle bir araya gelerek iş dünyası ile bankacılık sektörü arasındaki sorunları görüşmüştük. Bu görüşmemiz üzerine İş Bankası Elazığ Şube Müdürümüz bir çalışma gerçekleştirerek hazırlamış oldukları paketi bizlere sunmuşlardır. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum. İlimizdeki çok sayıda banka şubesiyle de bilindiği gibi çeşitli protokollerimiz mevcut Üyelerimiz banka şubeleriyle görüşüp kendilerine en uygun krediyi seçme imkanıma sahipler. Ben öncelikle tüm üyelerimize bol kazançlar ve kullanacakları kredileri geri ödemede kolaylıklar diliyorum” dedi.
İş Bankası Diyarbakır Bölge Satış Müdürü Murat Önen de, Elazığ TSO’nun kendilerine sağlamış olduğu imkan nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Şube Müdürümüz gerçekten Elazığ’ın ihtiyaç ve beklentilerine ve ticaret dokusuna uyacak şekilde bir paket hazırlamışlardır. Bu paketin Elazığ ilimizde kullanılarak ilin gerek ekonomik hayatına gerekse istihdamına katkı sağlama noktasında biz bankacılık sektörü olarak elimizden gelen desteği sağlamak istiyoruz. Bu anlamda bizlere bu imkanı sağlayan Elazığ TSO Yöneticilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bilindiği gibi Elazığ’da halen üç şube ile hizmet veriyoruz. Elazığ TSO’nun Nisan ayında Bankamız Genel Müdürlüğü’ne yapmış olduğu resmi müracaat ile Kovancılar Şubesini de yakın bir tarihte açacağız” dedi.
İş Bankası Elazığ Merkez Şube Müdürü M.Zahriddin Özuymaz da, kredi paketinin içeriği hakkında bilgiler vererek, paket detaylarının banka şubelerinden yada Elazığ TSO’dan alınabileceğini söyledi. Özuymaz, pakette "Özel faizli krediler, Peşin komisyon ödemeli faizsiz kredi, Taşıt kredisi, Serp kredisi, KGF kefaletli kredilerin" yer aldığını ifade etti.
Protokol törenine katılan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’da İş Bankası yöneticilerine teşekkür ederek, “Kısa bir süre önce yapmış olduğumuz toplantımız ve Kovancılar Şube talebimizin çok kısa sürede gerçekleşmesi nedeniyle özverili çalışmaları nedeniyle İş Bankası Yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan da, İş Bankası’nın bankacılık anlamında ülkemizde önemli bir noktada olduğunu ifade ederek, “Daha önce de talep etmiş olduğum Elazığ Sanayi Sitesine İş Bankası şubesinin açılması hususunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Yaklaşık Bin 300 işyerinin bulunduğu bu alanda bir şube açılması, İş Bankasının iş dünyasına önemli bir hizmeti olacaktır” dedi.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com