İş Bankasından Başkan Torun’a kentsel dönüşüm ziyareti

İş Bankasından Başkan Torun’a kentsel dönüşüm ziyareti
Türkiye İş Bankası Simav Şubesi Müdürü Serkan Kırdar, Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun’a Kentsel Dönüşüm ziyaretinde bulundu.

Türkiye İş Bankası Simav Şubesi Müdürü Serkan Kırdar, Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun’a Kentsel Dönüşüm ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette, Pazarlar ilçesi Hoca Ahmet Yesevi mahallesinin Kentsel Dönüşüm Projesi'nin 5 Mayıs 2013 günkü 28638 Sayılı Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe girmesi ile ilgili bilgi alışverişinde bulunulduğu ve kentsel dönüşümün vatandaşın yararına nasıl sonuçlanacağı konusunda görüşme yapıldığı bildirildi.

Bireysel bankacılık satış yönetmeni İsmail Ersan Ertürk ile Başkan Torun’u ziyaret eden İş Bankası Simav Şubesi Müdürü Serkan Kırdar, “Pazarlar ilçesi Hoca Ahmet Yesevi mahallesinin Kentsel Dönüşüm Projesi sadece Pazarlar’ın değil bölgenin en önemli projesi olacaktır. İş Bankası olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzaladık. Kentsel dönüşüm alanına dahil olan herkese daire başına 100 bin lira kredi veriyoruz. Kredi faizlerine devlet desteği vardır. Kredilerde vergi ve harçlardan muaf tutuluyor. Ayrıca komisyon ve dosya parası da almıyoruz. Krediler 2 yıl ödemesiz olmak üzere toplamda 10 yılda geri ödemesi yapılacaktır. Kentsel dönüşümden yaralanacak olan vatandaşlarımızı bankamıza bekliyoruz. Belediye Başkanı Ahmet Torun’u kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirilmesinde yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ederim. Ayrıca bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı da teşekkür ederim” dedi.

Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun ise, “İş Bankası Simav Şubesi Müdürü Serkan Kırdar ve bireysel bankacılık satış yönetmeni İsmail Ersan Ertürk’ün ziyaretleri bizleri son derece mutlu etti. Kentsel dönüşümün vatandaş yararına olması için bilgi alışverişinde bulunduk. İlçemiz Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi bu bölgenin en modern mahallesi olacaktır. Bu çerçevede tüm resmi ve özel kurumlarla bilgi alışverişlerinde bulunacağız. İş Bankası ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında protokol imzalandı. Vatandaşımızın en iyi şekilde yararlanması istiyoruz. İş Bankası Simav Şubesi Müdürü Serkan Kırdar ve ekibine ilçemiz ile ilgili çalışmalarından ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com