İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Kütahya'yı Ziyaret Etti

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Kütahya'yı Ziyaret Etti
"İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğini Geliştirme Projesi" tanıtımı için Kütahya'ya gelen İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sabit Yaman Kütahya Vali V. M. Haluk Saygı'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

'İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğini Geliştirme Projesi' tanıtımı için Kütahya'ya gelen İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sabit Yaman Kütahya Vali V. M. Haluk Saygı'ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Avusturya İş Sağlığı Akademisi tarafından temsil edilen Konsorsiyum arasında imzalanan sözleşme ile 'İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğini Geliştirme Projesi' hakkında genel bir bilgi veren Yaman; “Proje iki yıl sürecek olup, söz konusu projenin amacı; metal, maden ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işyerlerinde çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve iş sağlığı ve güvenliği alanında uyumlaştırılmış Avrupa Birliği Müktesebatı'nın getirdiği asgari gerekliliklere tam olarak uyumun sağlanmasıdır” dedi. Ziyarete Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, Bölge Çalışma Müdürü Kemal Çevik ve Koordinatörler katıldı.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com