"İş yapılacaksa ben her zaman hazırım"

"İş yapılacaksa ben her zaman hazırım"
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) tarafından yapılan ziyarette; “İşadamlarımız hangi alanda nerede takılırlarsa beni rahatlıkla arayabilirler ben çözeceğim. Siz olursanız burası daha iyi kalkınır. Gençlerde ben

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) tarafından yapılan ziyarette; “İşadamlarımız hangi alanda nerede takılırlarsa beni rahatlıkla arayabilirler ben çözeceğim. Siz olursanız burası daha iyi kalkınır. Gençlerde ben bunu gördüm. İş yapılacaksa ben her zaman hazırım” dedi.
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği (KÜGİAD), Kütahya'nın yeni Valisi Kenan Çiftçi'ye tebrik ziyaretinde bulunurken, Vali Çiftçi: 'Gençler nerede takılırsa bana gelsinler, çözüm bulalım.”diyerek moral verdi.
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği, son valiler kararnamesi ile Kütahya Valiliği'ne atanan Kenan Çiftçi'yi makamında ziyaret etti. KÜGİAD Başkanı A.Volkan Turgut ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret samimi bir sohbet havasında geçti. Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: 'İşadamlarımızın her zaman yanında olmaya çalışacağım. Nerede takılırlarsa bana gelsinler ve bir çözüm bulalım. Genç arkadaşlarımızın başarılarını duydukça çok mutlu oluyorum. Yatırımlarını yaparken yurt dışında da incelemeler yapmalarının çok iyi olacağı düşüncesindeyim. Ben sonuna kadar onların yanında olacağım.”dedi.
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi'ye yeni görevinde başarılar dileyen KÜGİAD Başkanı A.volkan Turgut ise Vali Çiftçi'ye dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Turgut, Kütahya'nın yarınları için birlikte çalışmaya her zaman hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com