İsa Gök, Anamur'da Direkleri Dövdü!

İsa Gök, Anamur'da Direkleri Dövdü!
CHP'li İsa Gök, konuşmasında hükümeti eleştirirken direği tokatladı.

MERSİN'in Anamur İlçesi'nde partilileriyle bir araya gelen CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, konuşmasında hükümeti eleştirirken, restoranın çatısını destekleyen orta direğe de tokat ve yumruk attı.

CHP'li vekil AKP'yi eleştirirken direği tokatladı - izle

ANAMUR'A İL OLMA VAADİ
Düzenlenen dayanışma gecesine Milletvekili İsa Gök'ün yanı sıra İl Başkanı Yılmaz Şanlı, Anamur İlçe Başkanı Gökçin Yalçın ve çok sayıda davetli katıldı. Burada konuşan İsa Gök, ağırlıklı olarak AK Parti'ye ve hükümete yüklendi. Anamur'un il olacağı sözünün CHP'ye ait olduğunu belirten İsa Gök, "İl olmak hakkınız. CHP'nin iktidarında inşallah bu hakkınızı alacaksınız" dedi.


ŞEYTANLA MELEĞİN MÜCADELESİDİR
"Sandık önümüze geldi. Şimdi, şeytanla meleğin, hayırla şerrin mücadelesidir. Önümüzde 55 gün kaldı. Bu, şerre karşı mücadelede en açık meydan savaşıdır. Bu savaşta o sandıklara oy dolduracağız. Biliniz ki her oy, AK Parti'ye vurulmuş bir tokattır. Şimdi sizi, bu mücadeleye çağırıyorum. Bu tokadı, bu yumruğu vurmaya var mısınız? O halde helal olsun, helal olsun, helal olsun."

DİREĞİ TOKATLADI DİNLEYİCİLER COŞTU
Heyecanlı konuşmasıyla dikkat çeken Gök, sık sık restoranın çatısını destekleyen orta direğe tokat ve yumruk attı. Gök'ün bu hareketi salonda bulunan CHP'liler tarafından uzun süre alkışlandı.

Gece yerel sanatçı Ali Koyu'nun konseriyle son buldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER....

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com