İşadamı alabora olan teknede öldü

İşadamı alabora olan teknede öldü
İzmir'in Çeşme İlçesi'nde, içinde 3 kişinin bulunduğu tekne denizde alabora oldu. Teknenin kaptanı yüzerek kurtulurken, işadamı Ömer Cinstaş'ın cesedi kıyıya vurdu. Kayıp olan bir kişi için arama çalışması başlatıldı.

İlçeye bağlı Ildırı Köyü yakınlarından yaklaşık 600 metre denize açılan Selami Bağcı yönetimindeki balıkçı teknesi suda alabora oldu. Tekneden suya Bağcı, İzmir Gıda Çarşısı Yönetim Kurulu üyesi olan işadamı Ömer Cinstaş ve Bülent isminde bir kişi düştü. Bu 3 kişiden Bağcı yüzerek sudan çıkmayı başarırken, işadamı Cinstaş'ın cesedinin kıyıya vurduğu öğrenildi. Kıyıya çıkan Bağcı'nın durumu, jandarmaya bildirmesi üzerine arama kurtarma çalışması başlatıldı. Saat 20.00 sıralarında başlayan aramalara rağmen henüz kayıp olan kişiye ulaşılamadığı bildirildi.

AKP İzmir Milletvekili Rıfat Sait "Durumdan haberdar olan İzmir Valisi Cahit Kıraç'ın talimatı ile Foça ve İzmir'den gelen iki gemi ile bir helikopter arama kurtarma çalışması başlatttı. Henüz kayıp olan kişiye ulaşılamadı. Ümit ediyoruz hayatta ve sağlıklı bir şekilde kendisine ulaşırız" dedi.

YAKINLARI ÇEŞME'YE AKIN ETTİ

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde, içinde 3 kişinin bulunduğu tekne denizde alabora olup yaşamını kaybeden işadamı Gıda Çarşısı yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cinstaş yakınları Çeşme'ye geldi. Büyük üzüntü yaşayan yakınları ölüm haberi üzerine sinir krizi geçirdi. Özel bir minibüse konulan Cinstaş'ın cenazesi Urla Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Alabora olan tekneden denize düşen Bülent Tutal ile ilgili arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com