İşadamı Tuncer Kırdar'a vefa ödülü taktim edildi

İşadamı Tuncer Kırdar'a vefa ödülü taktim edildi
Büro Memur Sendikası Kütahya Şube Başkanı Hüseyin Özkaya, Kütahyalı işadamı Tuncer Kırdar'a spora yaptığı desteklerinden dolayı vefa ödülü takdim etti.

Büro Memur Sendikası Kütahya Şube Başkanı Hüseyin Özkaya, Kütahyalı işadamı Tuncer Kırdar'a spora yaptığı desteklerinden dolayı vefa ödülü takdim etti.

Kütahya Öğretmenler Evinde düzenenlen yemekli toplantıda konuşan Büro Memur-Sen Kütahya Şubesi Başkanı Hüseyin Özkan; 'Biz Büro Memur-Sen olarak insan merkezli bir sendikayız ve önce insana insan olduğu için çok değer veriyoruz. Dertlere ve sorunlara yakınan değil çözüm üreten fikir üreten bir sendikayız. Memlektimizin önemli dertlerinden biride çocuklarımız ve gençlerimizdir. Onlar bizim yarınımız olacak, memleketi onlara emenet edeceğiz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan arındırılması için en büyük alternatif spordur. Hiçbir menfaatleri olmadan gençlerimize hizmet eden bu kuluplarimize yardım eden, onlar üzerinden desteklerini esirgemeyen Tuncer Kırdar'a Büro Memur-Sen olarak teşekkür ediyoruz. Ayrıca spora gereken desteklerin sağlanması için Büro Memur-Sen olarak her zaman çalışmaya hazırız' dedi.
İşadamı Tuncer Kırdar, kendisine verilen plaket için teşekkür etti. Kırdar; 'Böyle bir gecede bana böyle bir ödülü layık gördüğünüz için başta başkanım olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Elimizden geldiği kadar spora katkıda bulunmaya çalışıyorum ve bu işi severek yapıyorum. Ben sigara içen birisi olarak sporculara hizmet etmeyi seviyorum' dedi.
Kütahya Öğretmenler Evinde düzenenlen yemekli ödül törenine; işadamı Tuncer Kırdar, Ahmet Yılmaz Ajans ve Organizasyon temsilcisi Ahmet Yılmaz, Gençlik Spor İl Müdürü Sadık Ölçen, Futbol İl Temsilcisi Nuri Ercura, Kütahya Amatör Spor Kulupleri Federasyonu Başkanı Murat Cengiz, Hakemler Derneği Başkanı Lokman Top, Eskişehir Yol İş Sendikası Genel Sekreteri Ali Okay, Rumeliler Derneği Başkanı Fatih Alkış, Hakemler Derneği Başkanı Faruk Oyar, Antrenörler Derneği Başkanı Mehmet Acet ve spor camisanın temsilcileri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com