İşadamına ‘domuz bağlı’ infaz!

İşadamına ‘domuz bağlı’ infaz!
İşadamı domuz bağı yapıldıktan sonra başından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu bulundu.
Olay, Nazilli İlçesi’ne bağlı Yaylapınar Köyü’nde bugün sabah saatlerinde ortaya çıktı. Kardeşine ait kestane bahçesini gübrelemeye giden 51 yaşındaki Bekir Deveci, Gedik Mevkii’nde bulunan bahçedeki bir noktanın kazıldığını fark etti. Cep telefonundan kardeşini arayan Deveci, kardeşinin bahçede herhangi bir yeri kazmadığını öğrendi. Bunun üzerine Bekir Deveci, söz konusu yeri kazmaya başladı ve çukurda bir çift ayak gördü.

Neye uğradığını şaşıran Deveci, durumu jandarmayla köy muhtarı Dündar Balcıoğlu’na bildirdi. Bu sırada muhtar Balcıoğlu da kısa süre önce köyden yabancı bir otomobilin ayrıldığını fark etti. Deveci’den aldığı telefon üzerine şüphelenen Muhtar Balcıoğlu, otomobilin plaka ile rengini jandarmaya bildirdi.
 
ÖLDÜRÜLEN KİŞİ İŞADAMI ÇIKTI

Aydın’ın Nazilli İlçesi’ne bağlı Yaylapınar Köyü yakınlarındaki bir kestane bahçesinde domuz bağıyla öldürülmüş toprağa gömülü halde bulunan kişinin Nazilli’de gıda toptancılığı yapan bir çocuk babası 35 yaşındaki İrfan Özsoy olduğu ortaya çıktı. Eşinden bir süre önce boşandığı öğrenilen Özsoy’dan bir haftadır haber alınamadığı, yakınlarının da bir hafta önce kayıp başvurusunda bulunduğu bildirildi. Nazillili işadamı İrfan Özsoy’un işlerinin son zamanlarda bozulduğu, bu nedenle de yüklü miktarda borcu olduğu ifade edildi.
 
Özsoy’un cesedi kız kardeşi tarafından teşhis edilirken, talihsiz adamın ilçede bir süre önce yürütülen gıda soruşturması kapsamında ifade verdiği ve tanıklık yaptığı da öne sürüldü. Güvenlik güçleri cinayetin alacak verecek yüzünden mi, yoksa yaptığı tanıklık yüzünden mi işlendiği konusunda soruşturmayı derinleştirdiği bildirildi.

Ayrıca, gözaltındaki kişilerden ikisinin ilçede su bayiliği yapan Z.U. ile B.A. olduğu öğrenildi. Polis ve jandarmanın konuyla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor. (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com