İşimle Orgazm Oluyorum!

İşimle Orgazm Oluyorum!
Sıfır Makyaj isimli yeni bir albüm çalışması yapan Ayşe Özyılmazel, Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman'a konuştu. İşte röportajın öne çıkan bölümleri...

İşseksüelim” diyorsun. Seks hayatın mı yok, işinle mi sevişiyorsun?
- Seks hayatım yok! Yani bu aralar yok! Olması için de çabam yok, istesen ondan kolay birşey yok ama beynimi ele geçiremeyecek bir adamla sevişemem artık. Vücudum çok kıymetli. Baktım bu durumdayım, “Yahu neler oluyor?” dedim. Sonunda kelimeyi buldum: 'İşseksüelim!' Ne demek işseksüel? İşiyle sevişen, orgazm yaşayan, iş hayatını, seks hayatının yerine koyan. İşseksüel, iş hayatında, mecazen hem kadınlarla hem erkeklerle sevişir. Biz de öyleyiz. Erkekler kadar kadınları da tavlıyoruz, onları da baştan çıkarıyoruz, kavga ediyoruz, kıskanıyoruz, aldatıyoruz ve bundan seksten fazla haz duyuyoruz.Modern hayatta böyle bir sürü insan var. Evet, işseksüelim! Yaşadığım orgazm seksten bile güzel!

Çalışmaktan kastın ne: Yazıların mı, müziğin mi?
- Müzik. Yazı yazmak için gece gündüz çalışmıyorum. Müzikteyse şarkı yazdın, bitti yok!

Kendi kuşağına bakınca ne görüyorsun?
- Yanlış evlilikler, sevmedikleri işlerde sürünmeler, mutsuzluk, bazen mutluluk, çocuklar, hamilikler, tatminsizlik, 'Bu muydu?' hissi, kavga, para arayışı, işsizlik, yalnızlık, baskı, gelecek kaygısı, kendinden kopmuşluk, özlem...

Seninki ne kadar büyük bir yalnızlık ?
- Kollarımı açarak göstereyim mi? Kocaman! Ne var ki, iç yalnızlığımla artık barıştım.

Anne ve babanın durumu, babanın yeni ailesi, annenin hiç yaşlanmaması... Bunlar nekadar etkili olmuştur senin savrulmanda?
- Bendeki iyi her şey onlardan. Bendeki arızalı her şey de onlardan! Bu bizim toplusınavımız. Onlar benim ailem, vazgeçilmezlerim. Babam bana torun verdi, annem bana gerçek aşkı verdi. Anneme baktıkça, daha iyi bir insan oluyorum. Anneme âşığım.Babacığım bizim için çok şey verdi, onun da istediği hayatı yaşayıp hep yüzünün gülmesinidiliyorum. Kalbi kocaman bir adamdır.

FAZLA MÜTEVAZILIK BENİ SİNİR EDER HARİKA BİR KADINIM!

Geçen yaz nasıl geçti?
- Değişim yazımdı. Ağlayarak geçti. Ve şiir okuyarak.Bodrum Gümüşlük'te ev tuttum, iki terlik, iki elbiseyle biray geçirdim.

Neden ağladın?
- Hayata başka pencerelerden bakma zamanım gelmişti. Geçmişi düşündüm, yaşadıklarımı, aşklarımı, ailemi, kendimi, hatalarımı. Ağlaya ağlaya hepsiyle hesaplaştım.

“Kendimi aşka layık görmüyorum” diyorsun. Neden?
- Korkularımdan, endişelerimden ve geçmişimden tamarındığım zaman, gerçek aşk beni bulacak. Şu anda, kendimi aşka layık görmüyorum. Ona çok haksızlıkyaptım, egoma yenildim, kazık attım. Ama düzelecek, hepsi yoluna girecek.

Uyurgezer misin gerçekten?
- Evet, neredeyse her gece kendimi evde yürürkenbuluyorum.

Niye kalkar insan geceleri?
- Gerginlikten, endişeden. Çişim gelip kalkmadığıma göre...

Gerçekten manikdepresif misin?
- Doktor söyledi. Beni en iyi tanıyan Haşmet de. Gün içinde defalarca ruh halim değişebiliyor. Sevenlerime sabır diliyorum!

“İmzasız olsa da, iki kere evlendim boşandım” diyorsun. Nasıl hatırlıyorsunevliliklerini?
- Biri muhteşem, onun gibi birini bulursam, gözü kapalı yine evlenirim. Kendisi iç mimarlarımdan biridir! İkincisi başlı başına bir felaketti. Aşktan çok işkenceydi ama ona da teşekkür etmek isterim, sayesinde şarkılar yazdım.

“Gitgide eskiden sevdiğim adamlara benzemeye başladım. Ama paralayacak bir Ayşe bulamıyorum” diyorsun, bu ne demek?
- Hayatıma giren adamların bir karması olup çıktım demek istiyorum ama paralayacak birAyşe yok! Ben hep zor adamları seçtim, kendimi paralattım. Gerçi karşıma benim eskihalim gibi bir çıksa; paralamam, kıyamam.

“Zekâsıyla sinir edecek, kalıp dışı, inişli çıkışlı, hayran olunacak adam” arıyorsunya... Böyle bir adamın seni isteyeceğini nereden çıkarıyorsun!
- Aaaa! Şaka mı yapıyorsun! Deminden beri ne anlatıyorum, yaptım olacaaak, istedim, olacak! Ayrıca ben harika bir kadınım. Fazla mütevazılık beni sinir eder. Özelliklerimi görmeyecek kadar aptal değilim.

Adamlarla anlaşamamanın nedeni ne? Seni taşıyamıyorlar mı?
- O ne ya! O kadar ağır değilim! Diyet, pilates bak fıstık gibiyim. En sinir olduğum laftır.Taşıyamamak ne demek!

İlişki başladıktan sonra seni neden silmek istiyorlar?
- Çoğunun özgüven problemi var. Kadın öne çıkmasın, göze batmasın, çok konuşmasın... İmkânları olsa bana butik açıp oturtacaklar!

Nelerine karışıyorlar?
- Daha ikinci haftadan yazılarıma. Sonra kıyafetlerime, yemeğime, konuşmalarıma, arkadaşlarıma bağlılığıma, müziğe takıklığıma. Ben de çok teşekkür edip vedalaşıyorum.Allah rızası için bir git ya!

Kişiliğin çok mu kuvvetli?
- Kabul, baskın bir tipim. Kontrol bende olsun istiyorum, çok da kolay olmayabilirim ama beni böyle beğendin sen be adam! Sonra niye değiştirmeye çalışıyorsun?

Ayşe Arman / Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com