Işın Karaca'yı arkadaşları teselli ediyor

Işın Karaca'yı arkadaşları teselli ediyor
Eşiyle sıkıntılı günler geçiren Işın Karaca'nın çok üzgün olduğu gözlerden kaçmadı.

Son dönemde eşi Sedat Doğan'la sıkıntılı günler geçiren ve boşanma kararı aldığını açıklayan şarkıcı Işın Karaca, önceki gün yakın dostları Yeşim Salkım ve Hakan Eratik çiftiyle İstinye Park'ta buluşup uzun süre sohbet etti. Işın Karaca'nın Yeşim Salkım ile vedalaşırken çok üzgün olduğu da gözlerden kaçmadı. Gazetecilerin eşiyle ilgili yönelttiği sorulara cevap vermeyen Karaca, "Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum" diyerek hızlı adımlarla otomobiline koştu.

INSTAGRAM'DAN İMALI MESAJ

Eşi Sedat Doğan'a boşanma davası açan Işın Karaca, ihanet iddialarıyla ilgili konuşmadı ama Instagram'a yüklediği bir fotoğrafla son sözünü söyledi.

Kendisini bir hostesle aldattığı için Sedat Doğan'dan boşanmaya karar verdiği iddia edilen Işın Karaca, önceki gün Instagram' Johnny Depp'in bir fotoğrafını yükledi. Fotoğrafın yanında ise Depp'in şu sözleri yazılıydı: "Aynı anda iki kişiyi sevdiğinizi düşünüyorsunuz/ Ve aslında ilkini gerçekten sevdiğiniz aklınıza geliyor/ Ama unutmayın; ilkini gerçekten sevseydiniz, ikinci bir seçeneğiniz asla olmazdı..." Karaca, birkaç dakika içinde onlarca yorum alan bu kareyi ertesi gün sayfasından kaldırdı. Ancak ondan önce yüklediği "Aşk bazen vazgeçebilmektir" mesajı hâla duruyor ve bu da iplerin tamamen koptuğu şeklinde yorumlanıyor.

Sosyal paylaşım sitelerinde Işın Karaca Doğan adıyla kayıtlı olan ünlü şarkıcı, ayrılık kararı sonrası Doğan soyadını kullanmaktan da vazgeçti. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com