Iskatçılara operasyon

Iskatçılara operasyon
Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklarda cenaze sahiplerine duygu sömürüsü yaparak insanları rahatsız eden ıskatçılara yönelik operasyon düzenledi.

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklarda cenaze sahiplerine duygu sömürüsü yaparak insanları rahatsız eden ıskatçılara yönelik operasyon düzenledi. Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Belediye Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ıskatçıları yakalamaya devam ediyor.Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, mezarlıklarda cenaze sahiplerine duygu sömürüsü yaparak insanları rahatsız eden ıskatçılara yönelik denetim yaptı. Kocatepe Mezarlığı'nda yapılan denetimler sırasında, ıskatçılık yaparak cenaze sahiplerini rahatsız eden şahıslar ve bazı ilköğretim çağındaki çocuklar yakalandı. Iskatçılık yapan kişiler, Zabıta Karakoluna getirilerek haklarında kanuni işlem uygulandı.
Çocuklar ise Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
Zabıta Müdürü Turhan Gedikkaya, ıskatçılar ve dilenciler konusunda denetimlerine aralıksız olarak devam edeceklerini söyledi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com