"İşkembeci açtıracaksınız, sonra..."

"İşkembeci açtıracaksınız, sonra..."
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, çarpıcı açıklamalarına devam etti.

Aziz Yıldırım'ın savunmasına ara verildi. Duruşma Perşembe gününe ertelendi.

Savunmasını yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, iddianamede kendisine yöneltilen suçlamalarından "örgüt kurma" suçlamasını çürütmeye çalıştı.

Aziz Yıldırım, bunun için İstanbul'da katıldığı bir açılışı örnek gösterdi. Yıldırım, bu açılışa aralarında Arda Turan'ın da bulunduğu bir grup futbolcu ve dönemin özel yetkili savcısı Zekeriye Öz ile birlikte katılmıştı.

Yıldırım işte bu açılışı savunmasında örnek gösterdi. Aziz Yıldırım, "Bizimle ilişkili olmak suç örgütü olmak için yeterliyse savcı Zekeriye Öz de, savcı Mehmet Berk'in de bunun içinde olması lazım" diye konuştu.

Mahkeme başkanının kişilerle ilgili suçlamaya girmemesi yönündeki uyarısı üzerine Yıldırım, Öz ile birlikte katıldığı açılışı örnek gösterip, "Elimden tutuyor, işkembeci açtıracaksınız sonra beni dinleyeceksiniz. Olur mu böyle şey" diye konuştu.

Aziz Yıldırım bu örneği gelenek ve göreneklerine uygun olmadığı için verdiğini söyledi. Yıldırım, "Ben Diyarbakırlıyım benim örf ve adetimde bu yok" diyerek konuşmasını tamamladı ve savunmasının bu bölümünü noktaladı.

Akşam saat 19.30 sıralarında Aziz Yıldırm'ın savunmasına ara verildi. Duruşma Perşembe gününe ertelendi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com