İşler Güçler cephesinden yalanlama

İşler Güçler cephesinden yalanlama
Birkaç bölüm ara veren İşler Güçler dizisi hakkında ortaya atılan iddialara son derece düşündürücü.

Sezonun en başarılı işlerinden olan İşler Güçler beklenmeyen bir krizle karşı karşıya. Star TV’nin popüler dizisinin başrol oyuncularından Murat Cemcir ile yapımcı arasındaki tartışmanın ünlü oyuncuyu diziden koparma noktasına geldiği iddia edildi. İddiaya göre Cemcir, yapımcı Hayri Aslan’a rest çekti, Aslan da dizinin yönetmenine “O’nu ekipte istemiyorum” dedi.

SET ÇALIŞANLARININ PARASI ÖDENMEYİNCE İSYAN ETTİ

Kulislerdeki iddialara göre Murat Cemcir ile yapmcı arasındaki krizin sebebi set çalışanlarının ücretlerinin 10 bölüm geriden ödenmesi. Oyuncuların da 5 bölüm geriden ödeme aldığı dizide Cemcir, yapımcı Hayri Aslan’la konuşarak setteki motivasyonsuzluktan rahatsız olduğunu ve gergin bir ortamda çalışmak istemediğini, herkese ücretinin verilmesi gerektiğini söyledi. Cemcir’e sinirlenen Aslan, dizinin yönetmeniyle görüşerek, ‘Onu ekipte istemiyorum’ dedi.

AHMET KURAL VE SADİ CELİL DE REST ÇEKTİ!

Cemcir’in dizinin son iki bölümünde gözükmemesi, iddiaları güçlendirirken, Cemcir’in rol arkadaşları Ahmet Kural ve Sadi Celil Cengiz de yapımcıya rest çekince, İşler Güçler adeta tepe taklak oldu. Oyuncular ve yapımcı arasındaki gerilimin nasıl bir sonuca varacağı ise merak konusu.

DİZİNİN YAPIMCI ŞİRKETİNDEN YALANLAMA GELDİ

Limon Yapım’dan gelen açıklama şöyle: ,

“Bugün bazı gazetelerde ve internet sitelerinde İşler Güçler dizisiyle ve şirketimizle ilgili çıkan kaynağı belirsiz haberler tamamen yalan ve gerçek dışıdır.

Dizide yapılan değişiklikler tamamen hikaye ve kurgu çerçevesinde yapılmaktadır.

Yayınımızın olmaması tamamen Star Tv’deki yayınlanan dizilerin Ocak ayı için yaptığı rutin uygulamadır. Bu haberin kim tarafın ve hangi maksatla çıkarıldığını araştırıyoruz,. Bu kişilerle ve kuruluşlarla ilgili yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Setimizde aksayan herhangi bir şey yoktur ve çekimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Seyircilerimize daha iyi yeni İŞLER GÜÇLER izletmek için tüm teknik ekip ve oyuncularımızla çalışmalarımız sürüyor. Bu tür gerçek olmayan ve yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.
Kamuoyuna saygıyla
Limon Yapım

(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com