İşler Güçler ekibi dağıttı! Sarhoşuz çekme...

İşler Güçler ekibi dağıttı! Sarhoşuz çekme...
Ekranların fenomen dizisi ‘İşler güçler’ ekibi önceki gece Nişantaşı’nda eğlencedeydi.

Nişanlısı Burcu Kıratlı’dan geçtiğimiz hafta ayrılan Ahmet Kural’ı kaçırmak yine ‘İşler Güçler’ ekibine düştü. Murat Cemcir, Ahmet Kural’ı kaçırarak, “Ne olur sarhoşuz bu halde çekme” diyerek engel olmaya çalıştı.

‘İşler Güçler’ dizisinin ekibi önceki gece Nişantaşı’nda eğlenceye çıktı. Okka Restoranda yemek yiyen ekip daha sonra Koridor Bar’da eğlenmeye geçti. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz ve Burak Satıbol aralarında ‘Yalan Dünya’ dizisinin oyuncusu Derya Karadaş’ın da olduğu iki kadınla birlikte görüntülendi. Ekip, bar çıkışını gazetecilerin çevirdiğini öğrenince çözüm olarak kaçış yolu aradı.

BİZİ BU GECE GÖRMEYİN

Arka kapıyı kullanarak kaçmaya çalışan Ahmet Kural’ı çekmeye çalışan gazetecilerin üzerine gelen Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz, “Çekmeyin, bizi bu gece görmeyin. Sarhoşuz nolurr çekmeyin” diyerek objektiflere uzandı. İkili bu sayede arkadaşları Ahmet Kural’ı taksiyle kaçırmayı başardı. Tek başına taksiyle kaçarken görüntülenen Ahmet Kural gittikten sonraysa ekip kızlarla sakin bir şekilde poz verdi. Biraz ileride trafiğe takılan Murat Cemcir ile Burak Satıbol trafik açılmayınca gülme krizine girdi. (AAK)

Sözcü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com