İşler Güçler'den Şahin K. bombası

İşler Güçler'den Şahin K. bombası
Cemcir'in diziden ayrıldığı iddialarını destekleyen veriler sunarak tartışmayı iyice köpürten yapımcı firma böylece krizi fırsata dönüştürmeyi başarmış oldu.

Star TV'nin popüler dizisi İşler Güçler'den Murat Cemcir müjdesi geldi. Dizinin en sevilen isimleri arasında yer alan Cemcir'in yapımcı ile yaşadığı restleşme sonrası diziden ayrıldığı iddia edilmişti. Hem fragmanda gözükmeyen hem de resmi bölüm özetindeki ilginç göndermeler sonrası diziden ayrıldığına kesin gözüyle bakılan Murat Cemcir, İşler Güçler'in dün akşam yayınlanan bölümünde seyirciyle buluştu.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN...

İŞLER GÜÇLER KRİZİ FIRSATA ÇEVİRDİ!

Akşam gazetesinin haberinden sonra diziden ayrıldığı iddiaları ayyuka çıkan Murat Cemcir'in son bölümde kaldığı yerden devam etmesi iddiaları boşa çıkarttı. Ancak, hem fragmanda hem de resmi bölüm özetinde esamesi okunmayan Cemcir hakındaki iddialar yapımcı firma Limon Yapım tarafından adeta bir fırsata dönüştürülmüş oldu. Cemcir'in diziden ayrıldığı iddialarını destekleyen veriler sunarak tartışmayı iyice köpürten yapımcı firma böylece krizi fırsata dönüştürmeyi başarmış oldu.

ŞAHİN K. SÜRPRİZİ

Dizinin dün gece yayınlanan bölümünde Murat Cemcir'in dönüşü kadar Şahin K. sürprizi de dikkat çekti. Twitter'da TT listesine giren dizinin en çok konuşulan konusu olan ünlü porno yıldızı Şahin K. İşler Güçler'in son bombası oldu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com