İspanya -Almodovar yeni filminde, ekonomik krizden bunalan İspanyolları güldürmeyi deneyecek

İspanya     -Almodovar yeni filminde, ekonomik krizden     bunalan İspanyolları güldürmeyi deneyecek
İspanya -Almodovar yeni filminde, ekonomik krizden bunalan İspanyolları güldürmeyi deneyecek

MADRİD (A.A) - İspanyolların Oscar ödüllü ünlü yönetmeni Pedro Almodovar, "Los Amantes Pasajeros" (Aşık yolcular) adlı yeni filminde, ekonomik krizden bunalan İspanyolları güldürmeyi deneyecek.
     Dram ağırlıklı son iki filmi Kırık Kucaklaşmalar (2009) ve İçinde Yaşadığım Deri'den (2011) sonra yeni filmine hazırlanan Pedro Almodovar, bu kez komedi türüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.
     Pedro Almodovar'ın kardeşi ve yapımcısı Agustin Almodovar, bu yaz sonuna doğru çekimlerine başlanması planlanan yeni film için "Sokaktaki insanlar ondan, 1980'li yıllarda olduğu gibi bir komedi yapmasını istiyor. Artık her gün kötü bir haber var ve Pedro da kendine özgü mizah anlayışıyla, bir şekilde bu gerçeği değiştirmek istiyor" dedi.
     Almodovar'ın yeni filminin oyuncu kadrosunda Javier Camara, Cecilia Roth, Paz Vega, Hugo Silvia, Willy Toledo, Lola Duenas, Blanca Suarez, Raul Areyalo, Carlos Areces, Jose Maria Yazpik ve Miguel Angel Silvestre gibi isimler netlik kazanırken, Penelope Cruz ve Antonio Banderas'ın dahil olma olasılıkları yüksek gösterildi. Şimdiye kadar Almodovar ile Penelope Cruz 4, Antonio Banderas ise 6 kez film yapsa da bu ikili hiçbir zaman beyaz perdede birlikte rol almadı.
     2013 ilkbaharında vizyona girmesi planlanan "Aşık yolcular" filminin konusu hakkında ise şu ipuçları verildi:
     "Uçakla okyanus ötesine yolculuk yapan bir grup, karşılaştıkları bir sorundan dolayı ölümün kendilerine çok yakın olduğunu hissederler ve hayatlarındaki bilinmeyen yönlerini birbirlerine anlatmaya başlarlar"
    
     Muhabir : Şenhan Bolelli
     Yayıncı : Göksel Sözer (MADRİD)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com