İsrail'i Kurtlar Vadisi Korkusu Sardı!

İsrail'i Kurtlar Vadisi Korkusu Sardı!
İsrailliler kendilerine düşman gördükleri herkesi didik didik araştırıyor. İsrail'e giremeyen işadamının anlattıkları çok ilginç...

İsrail devleti Kurtlar Vadisi ekibine kafayı fena taktı... Ülkeleri için tehlikeli gördükleri senarist Bahadır Özdener'in facebook arkadaşına 'ajan' muamelesi yaptılar.

AK Parti Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat'ın yeğeni, Fırat Grup yöneticisi Şahin Vahap Fırat'ın (32), “Kurtlar Vadisi Filistin”in senaristi Bahadır Özdener ile facebook arkadaşı olduğu gerekçesiyle İsrail'e girişine izin verilmediği ortaya çıktı.

"BİLGİ TOPLAMAYA GELMİŞ OLABİLİRSİNİZ"

Milliyet'in haberine göre, 23 Ekim'de danışmanıyla birlikte İsrail'e gittiğini belirten Fırat, başından geçen olayı şöyle anlattı:

“Seracılık üzerine bilgi almak üzere İsrail vatandaşı olan bir iş adamının davetiyle İsrail'e gittik. Ülkeye komik bir gerekçeyle girişimize izin verilmedi, dönmek zorunda kaldık. Önce bekletildik. Ardından bana 'Ülkeye girişi yasak olan birisiyle facebook isimli sosyal paylaşım sitesinde arkadaşsınız ülkeye giremezsiniz' denildi. 'Kiminle arkadaşmışım?' diye sordum. 'Bahadır Özdener'le arkadaşsınız. Bizim ülkemiz için tehlikeli biri, bilgi toplamaya gelmiş olabilirsiniz' cevabı verildi. Oysa ben Bahadır Bey'le arkadaş değildim. Düşününce aklıma Bahadır beyin yengesi Zehra Özdener geldi. Onunla facebook'tan arkadaştım. Adamlar buna bile bakıyor, inanılmaz bir durum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com