İsrail'in gerçek avukatı Erdoğan! /VİDEO

İsrail'in gerçek avukatı Erdoğan! /VİDEO
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı topa tuttu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'nin "Kılıçdaroğlu İsrail'in avukatlığını yapıyor" eleştirilerine yanıtı çok sert oldu.

"Şimdiye kadar hiçbir yerde ben papaz elbisesi giymedim. İsrail'in avukatlığını yapan ben miyim Recep Tayyip Erdoğan mı?"

ERDOĞAN'IN KAVGAYA BAŞLATAN SÖZLERİ

"Ana muhalefet partisi başkanı İsrail'in avukatlığını bıraksın. Sen kendi partinin sözcülüğün yap. İsrail'in sözcülüğünü yapan parti bizim ülkemizde siyaset yapamaz"

Parti Meclisi'ni tarihi Hava Gazı Fabrikası'nda toplayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hükümeti sert sözlerle eleştirdi. Türkiye'nin dış politikadaki konumunu ve Ortadoğu ile olan ilişkilerini değerlendirerek hükümete topal ördek benzetmesi yapan Kılıçdaroğlu, İsrail'in avukatlığını yaptığı benzetmesine de cevap verdi:

"İsrail'in avukatlığını yapan ben miyim? Recep Tayyip Erdoğan mı? Partimin de adı üstünde. Ben sadece halkımın avukatlığını yaparım Siz o üstün hizmet madalyasını iade edecek misiniz etmeyecek misiniz?

FÜZE KALKANI YALANI

Bunu giyen insan yapar, ben hiçbir zaman BOP eş başkanı olmadım bunu da savunmadım. Hiçbir zaman ABD askerlerine başarı dilemedim. Yapılan sadece cambaza bak olayıdır. Hem İsrail karşıtı gibi bir politika güdeceksiniz hem de füze kalkan projesini destekleyeceksiniz. Füze kalkanı kimi korumak için geliyor. İran'a karşı İsrail'i korumak için. Halkı kandırıyorlar. Onun maskesini indirmek benim görevim."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com