İstanbul Bolu arası 12 saat

İstanbul Bolu arası 12 saat
Bolu TEM otoyolunda Ramazan Bayramı için yollara düşen tatilciler 30 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu. Gece saatlerinde İstanbul’dan yola çıkan tatilciler, 12 saatte Bolu’ya gelebildi.
TEM otoyolunun Bolu kesiminde bayram yoğunluğu başladı. Ramazan Bayramı için memleketlerine gitmek üzere İstanbul’dan yola çıkan tatilciler, saatlerce çile çekti. TEM otoyolunun Çaydurt mevkiinde bir otomobilin yanması sonucu Ankara istikametinde trafik akışı Çaydurt gişelerinden D-100 karayoluna yönlendirildi. Zaman zaman kazaların da yaşandığı yolda trafik felç oldu. İstanbul'dan Bolu'ya 12 saatte ancak gelebilen tatilciler, TEM otoyolunun Çaydurt mevkiinde yaklaşık 30 kilometrelik araç kuyruğu ile karşılaştı. Paşaköy Kavşağı’ndan Çaydurt gişelerine kadar binlerce araç sürücüsü, saatlerce trafiğin açılmasını bekledi.
 
Özellikle İstanbul’dan yola çıkan sürücüler isyan ederek, “Gece yarısı yola çıktık. 12 saatten bu yana yollardayız. İstanbul’dan Bolu’ya 12 saatte geldik. Yetkililer rezilliğimizi görsün. Daha memleketlerimize gideceğiz” diyerek tepki gösterdi.
 
Bölgede trafik ekipleri üzücü kazaların yaşanmaması için sıkı önlemler aldı. TEM otoyolu ve D-100 karayolunda ekipler sürücüleri sık sık uyarıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com