İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden ziyaret
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinasyon Merkezi ekibi, Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'u makamında ziyaret etti.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinasyon Merkezi ekibi, Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'u makamında ziyaret etti.
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörleri Yusuf Tülün, Cahit Can, Ö. Mehmet Çelik ve Abdulalim Karabıyık Başkan Torun'u makamında ziyaret etti.
Ziyarette Sofular Belediye Başkanı Mehmet Ali Özdemir ve Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci'de hazır bulundular. Samimi bir havada geçen toplantıda İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinasyon Merkezince neler yapılabilir konusu konuşuldu.
Uzun yıllardır devam eden Anadolu Belediyeleri ile işbirliğini artırma ve Anadolu belediyelerine yardımcı olma programı çerçevesinde Kütahya'nın Pazarlar Belediyesine ziyaret eden Eski Sarıyer Belediye Başkanı ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörü Yusuf Tülün Başkanlığındaki ekip ilçede Belediye Başkanı Ahmet Torun'dan İlçe ve Belediye hakkında bilgi aldılar.
Ziyaret Sonrası İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörü Ziya Tülün, “Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanlığı yaptığı zamanda başlattığı Anadolu Belediyelerine teknik destek ve yardım projeleri kapsamında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörleri olarak Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'u makamında ziyaret ettik. Görüşmede Pazarlar İlçesi için hem teknik destek hem de yardım konusunda neler yapabiliriz konusunu görüştük. Ayrıca Pazarlar İlçesini görme fırsatını bulduk. Sayın Ahmet Başkanımın İlçesi için neler yaptıklarını gördük ve çok gururlandık. Kendisini tebrik ediyor ve bize anlattığı projelerle birlikte İstanbul Büyük Şehir Mahalli İdareler koordinasyon merkezine bekliyoruz” dedi.
Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'da, “İlçemizi ziyaret eden İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörleri Yusuf Tülün, Cahit Can, Ö. Mehmet Çelik ve Abdulalim Karabıyık'a teşekkür ederim. İlçemizin sorunlarını yerinde görmek ve bizlere teknik destek ile yardım konusunda gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca sonsuz teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki günlerde İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinasyon Merkezine projelerimizi götürüp yardımlarını isteyeceğiz” diye konuştu.
Ziyaret sonrası Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörlerine günün anısına plaket verdi.
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler koordinatörleri Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Pazarlar Soğuk Hava ve Entegre tesislerinde de incelemelerde bulunarak teknik personelden bilgi aldılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com