İstanbul için yağış uyarısı!

İstanbul için yağış uyarısı!
Yağışlar İstanbul ve Kocaeli çevreleri ile Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Göller Yöresi, Afyonkarahisar, Eskişehir, Çankırı ve Ankara çevrelerinde etkili olacak.

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, İstanbul ve Kocaeli çevreleri, öğle saatlerinden itibaren Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Göller Yöresi ile Afyon, Eskişehir, Çankırı ve Ankara çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmezken sıcaklık Türkiye genelinde mevsim normalleri civarında seyredecek. Rüzgar ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Kıyı Ege'de kuvvetli olarak esecek.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU
 
İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu, kısa süreli ve yerel sağanak yağışlı. (30)
 
ANKARA: Parçalı ve az bulutlu, akşam saatlerinde kısa süreli ve yerel sağanak yağışlı. (33)
 
İZMİR: Az bulutlu ve açık. (33)
 
ADANA: Parçalı ve az bulutlu. (34)
 
ANTALYA: Az bulutlu ve açık. (30)
 
SAMSUN: Parçalı ve az bulutlu. (28)
 
VAN: Parçalı ve az bulutlu. (28)
 
ERZURUM: Parçalı bulutlu. (30)
 
DİYARBAKIR: Açık. (40)
 
BÖLGELERDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu, İstanbul ve Kocaeli çevrelerinin kısa süreli ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Afyonkarahisar çevreleri kısa süreli ve yerel gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.
 
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, bölgenin iç kesimleri parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Göller Yöresi (Isparta ve Burdur) kısa süreli ve yerel gök gürültülü sağanak yağışlı.
 
İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzeybatısının parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Çankırı çevreleri ile akşam saatlerinde Ankara ve Eskişehir çevreleri kısa süreli ve yerel gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.
 
BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra bölge genelinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu.
 
DOĞU ANADOLU: Bölgenin kuzeydoğusu parçalı bulutlu, diğer yerleri az bulutlu ve açık geçecek.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Açık.

(SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com