'İstanbul seni seviyorum'

'İstanbul seni seviyorum'
Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluşan Enrico Macias, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Cezayir asıllı Fransız şarkıcı Enrico Macias, önceki gece Türk hayranlarıyla açıkhavada buluştu. Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran binlerce kişiyi dansa kaldıran Macias, müzikseverlere müzik ziyafeti yaşattı.

ENRICO MACIAS VE YELİZ'DEN DÜET

Gitar şovu yaparak izleyenleri büyüleyen ünlü sanatçı, son albümü Voyage d'Une Mélodie'nin sevilen parçalarını söyledi. Şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren Macias, "Şimdi söyleyeceğim şarkıyı yakından tanıdığınız Türk bir sanatçıyla seslendireceğim. Şarkının Türkçe adını bilmiyorum ama sanatçının adını biliyorum: Yeliz" diyerek Yeliz'i sahneye davet etti. İkili, Aux Talons (Bu Ne Dünya Kardeşim Seven Sevene) parçasında düet yaptı.

İSTANBUL JET'AIME...

Macias, ardından sahneye Selami Şahin'i çağırdı. İkili, Şahin'in gece için özel olarak bestelediği 'İstanbul Jet'aime' şarkısını seslendirdi.

Macias, hayranlarını Türkçe selamlayıp "Çok müteşekkirim, teşekkür ederim" dedi ve konuşmasına Fransızca devam etti: "Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Erkan Özerman'a beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ederim."

 

HT

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com