İstanbul'a ayak basmadı ama...

İstanbul'a ayak basmadı ama...
İsim benzerliğinden dolayı yurt genelinde zaman zaman görülen trafik cezası mağdurlarına bir yenisi Sökeli Yusuf Çelik eklendi.

AYDIN - İsim benzerliğinden dolayı yurt genelinde zaman zaman görülen trafik cezası mağdurlarına bir yenisi Sökeli Yusuf Çelik eklendi.
Söke’de Şehiriçi toplu taşıma araçlarının merkez durağında kantin işletmeciliği yapan Yusuf Çelik’in, adına tebliğ edilen Trafik cezalarıyla başı dertte. İstanbul'da ikamet eden aynı isme sahip bir başka kişinin mülkiyeti olan aracın kayıtlarının Sökeli Yusuf Çelik adına düzenlenmiş olmasından dolayı, İstanbul'da ikamet eden Yusuf Çelik isimli kişinin sürücü hatalarının cezaları Sökeli Yusuf Çelik’e geliyor.

“İLK CEZA GEÇEN YIL GELDİ”

İstanbul’da geçen yıl Fındıkzade semtinde kırmızı ışıkta geçtiği tespit edilen araca kesilen trafik cezası Sökeli Yusuf Çelik’e tebliğ edildi. Yusuf Çelik; “Tanzim tutanağına ilgili kuruma gönderilmek üzere itiraz dilekçesiyle başvuru yapıp konu ile ilgili gerekli düzeltmelerin yapılmasını rica etmiştim. Daha sonrasında trafik şube müdürlüğünden tarafıma teşekkür yazısı gönderilerek ilgili yanlışlığın düzeltileceğini belirttiler” dedi.

“ŞAŞIRTAN İKİNCİ CEZA BU KEZ YANLIŞ PARK’TAN”

Sökeli kantin işletmecisi ikinci cezanın şokunu geçtiğimiz gün yaşadı. Yanlışlıkla Söke’ye kadar gönderilen trafik cezası malum araç ve sürücü tarafından bu kez Edirnekapı önünde yanlış park etmesinden dolayı kesilmişti. 34 TE 5385 plakalı araca kesilen ceza Söke’ye kadar gelmişti ancak cezayı hak eden kişi Sökeli Yusuf Çelik değildi. Aracın kendisine ait olmaması, İstanbul’da yaşamaması nedeniyle gelen ikinci cezanın şokunu da yaşayan Yusuf Çelik; “Bu yaşıma kadar gezi amaçlı bile olmuş olsa bir günlüğüne bile İstanbul'a gitmedim. Hal böyleyken söz konusu araç ile hiç bir şekilde herhangi bir bağım söz konusu değildir. Bu ceza ihbarnamesine de gerekli itirazda bulunacağım ama söz konusu bu yanlışlığın ilgili kurumlar tarafından en kısa sürede giderilmesini istiyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com