İstanbul'a botoks yapılıyor

İstanbul'a botoks yapılıyor
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığını takip eden "gölge kabine" olarak tanımladığı bir grup milletvekili arkadaşıyla birlikte basının karşısına geçti.
Tekin ve arkadaşları, İstanbul İl Başkanlığındaki basın toplantısında, başta trafik olmak üzere kentsel dönüşümden, Marmaray'a, üçüncü köprüden deniz ulaşımına kadar İstanbul'un bir dizi sorunuyla ilgili görüşlerini dile getirdi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
 
BABASININ ÖLÜM HABERİNE RAĞMEN KATILDI
 
Babasının vefat haberini aldığı halde önceden duyurusu yapılan basın toplantısına katılan CHP Ordu Millevekili İdris Yıldız başta olmak üzere, İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, Manisa Milletvekili Sakini Öz ve Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli de İl Başkanlığında hazır bulundu.
 
İSTANBUL BOTOKSLU BİR KENT OLDU
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki binasının girişinde bulunan İstanbul silüeti fotoğrafı önünde çektirdiği fotoğrafı basın mensuplarına gösteren CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin tepkisini, "Gerçeği böyle mi ? Ayıp değil mi ? İstanbul'u botokslu bir kent haline getiriyorsunuz" şeklinde dile getirdi. Tarihi yarımadada çekilen başka fotoğrafları da gösteren Tekin, " Size gerçekleri göstereyim. Bunu görüyor musunuz? Niye utanıyorsunuz. Utancınızı neden kapatıyorsunuz. Hani siz Fatih Sultan Mehmet'le övünüyordunuz. Bu ne?" şeklinde konuştu.
 
BAŞBAKAN YÖNETİCİLERİNİ YALANLADI
 
İstanbul'da 250 tane alışveriş merkezi olduğunu söyleyen Tekin, dünyada bunun bir örneğinin olmadığını kaydetti. Tekin " Kamu alanlarını imara açacaksınız. Yandaşlarınıza iş olanakları yaratacaksınız. Sonra döneceksiniz trafik nasıl çözülecek. Dün çok mu iyiydi. Bugün daha iyi olsun" şeklinde konuştu. 
 
GENEL MÜDÜRÜ TATİLE GÖNDERECEĞİM
 
" Dünyanın hiç bir yerinde köprülerle trafik sorunu çözülmez. Öncelik raylı sistemdir. 18 yıldır iktidardalar. Yılda 10 kilometre metro yapılsaydı. 180 kilometre olurdu" diyerek eleştirilerini sıralayan CHP İstanbul Millektvekili Gürsel Tekin, Karayollara Genel Müdürünün FSM'deki bakım çalışmaları boyunca İstanbullulara tatil yapın önerisinde bulunmasını da değerlendirerek, "Sayın genel müdürü yakında ben tatile göndereceğim. Biletlerini ben alacağım. Gidişleri olacak. Dönüşleri olmayacak" dedi. 
 
KÖPRÜ'DEKİ BAKIM İÇİN DENİZDE NEDEN HAZIRLIK YAPILMADI
CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan da Marmaray projesinin uzadığını, proje bitse bile Halkalı ve Gebze arasındaki banliyö hatlarının sisteme entegre olamayacağını öne sürdü. Eyidoğan, " Bu çalışmanın çeşitli inşaat kalemleri vardır. Bunlardan biri Marmaray tünelinin kendisidir. Bunun dışında Gebze ile Halkalı arasında banliyö hatlarının iyileştirilmesi var. CR1 sözleşmesi neden iptal edilmiştir. Banliyo bitmedikce tünel bitse dahi marmaray işlevlik kazanmayacaktır" şeklinde konuştu. Marmaray İnşaatının uzamasının Üçüncü köprüye olan ihtiyacı sürekle gündeme getirdiğini öne süren Eyidoğan, FSM'de yapılan çalışmayı da eleştirdi. Bakım çalışmasının yıllar öncesinden planlanması gerektiğini söyleyen Eyidoğan," Köprü bakımı nedeniyle İstanbul trafiği felç oldu. Bu bir beceriksizlik. Bakım yapılacaksa yıllar önceden planlanmış olması gerekir. O halde bunun önlemleri alınması gerekirdi. İnsanlar yolda kaldı. Denizi kullanamıyorlar. Hazırlık ve önlem döneminde deniz ulaşımıyla ilgili neden hazırlık yapılmadı? " şeklinde konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com