İstanbul'da 3 operasyon

İstanbul'da 3 operasyon
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 1 hafta içerisinde gerçekleştirdiği 3 ayrı operasyonda, toplam 333 kilo uyuşturucu ele geçirdi.
Operasyonlarda gözaltına alınan 22 kişi tutuklandı.
 
İlk operasyonda polis, Büyükçekmece’de bir TIR’ı durdurdu. 3 kişinin gözaltına alındığı 177 kilo 750 gram eroinin ele geçirildiği operasyon polis kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, polisin TIR’ı durdurması, zanlıları gözaltına alması ve uyuşturucuyu bulma anları yer alıyor.
 
İKİNCİ OPERASYON
 
İkinci operasyonda ise 2 aydır takip edilen bir uyuşturucu şebekesine, Avcılar'da baskın yapan polis gözaltına aldığı 3 kişide, 30 kilo esrar ele geçirdi.

Operasyonu genişleten ekipler, zanlıların ve irtibatlı oldukları kişilerin adreslerinde de arama yaptı. Yapılan aramalarda 122 kilo 500 gram toz esrar daha ele geçirildi. 3 kişinin daha gözaltına alındığı operasyonda ele geçirilen esrarın tamamının iç piyasada satılmak istendiği belirtildi. 
 
ÜÇÜNCÜ OPERASYON
 
Üçüncü operasyon ise Küçükçekmece ve Avcılar’daki torbacılara yönelikti. Yapılan baskınlarda 13 kişi gözaltına alındı. 2 kilo 700 gram esrar ele geçiren ekiplerin gözaltına aldığı zanlıların toplam 46 suç kaydının bulunduğu belirtildi. 3 ayrı operasyonda gözaltına alınan 22 kişinin tamamı çıkarıldıkları götürüldükleri İstanbul Adalet Sarayı'nda mahkemece tutuklandı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com