"İstanbul'da 9 şiddetinde deprem!"

"İstanbul'da 9 şiddetinde deprem!"
"İstanbul'da bugün 9 şiddetinde deprem oldu, acaba Erdoğan duyar mı"
CHP lideri kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 12:00'da İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nında CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ve 10 binlerce vatandaş tarafından tarafından karşılandı. Kalabalık yüzünden CHP konvoyu Atatatük Havalimanı'nından Levent'e 5 saatte ancak gidebilirken, CHP liderine halk büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Halk CHP liderini çiçeklerle, meşalelerle, havai fişeklerle karşıladı.
 
CHP lideri Levent'teki CHP parti binasının açılışında konuştu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun hedefinde Başbakan Erdoğan ve yolsuzluk ve rüşvet operasyonundaki hukuksuzluklar vardı. CHP lideri İstanbul'daki muhteşem karşılama için "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir diktatör tarafından yönetildiğini artık herkes biliyor. Bugün İstanbul'da 9 şiddetinde deprem oldu dedim ama acaba o duyar mı?" dedi.
 
Kendisine her konuşmasında "CHP'nin genel müdürü" diyen Erdoğan'a CHP lideri "Benim kısır bir çekişmenin içine girmek istiyor. Diyor ki CHP'nin Genel Müdürü. Sen önce şunu bil Genel Müdürü olmak değil CHP'nin bekçisi olmak benim için onurdur." diyerek cevap verdi.
 
CHP liderinin konuşmasının büyük bir bölümünü 17 Aralık'ta başlayan AKP'li Bakanların ve Bakan çocuklarının da karıştığı Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu oluşturdu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması ise şöyle:
 
 
"Hırsızı savunan adama Başbakan denir mi?
 
Zalimin karşısında mazlumun yanında olacağız. Hiçbir yurttaşımız bizim kitabımızda ötekileştirilmez.
 
Yolsuzluk yaptılar ortaya çıktı. Çıktı ama arkadan 'devlette çeteler var' diyor. Bu çeteler senin yolsuzluğunu ortaya çıkarttıktan sonra mı aklına geldi. Artık bu milleti kandırmayacaksın. Buna izin vermeyeceğiz. Sen Ayakkabı Kutusu Partisi'sin artık.
 
Orduya da kumpas kurdular diyor. Yeni mi aklın başın ageldi senin. Biz orduya gölge düşürülüyor deyince bize Ergenekoncu diyorsun. Sen samimi değilsin. Sana bir tek önerim var. Aklını başına topla ve milletin yakasından düş.
 
Bunlar yetimin hakkına göz koyanlardır. Bunlar çıngıraklı yılanlardır.
 
Onların hortumlarını kesmek İstanbullunun elinde.
 
Halkına hesap vermeyen siyasetçi namuslu siyasetçi değildir.
 
Helal paranın ayakkabı kutusunun içinde ne işi var? Haram paraysa ey Recep Tayyip Erdoğan o haram parayı hangi yüzle savunuyorsun sen? Helal para kazananın buna cevabı vardır.
Çocuğunuz işsizse sebebi bunlardır. Bunlar malı götürüyorlar. İstanbul'u alacağız. Türkiye'ye temiz siyaseti getireceğiz.
 
Kul hakkı yiyene oy verirseniz siz de o günaha ortak olursunuz. Sen çete reisini görmek istiyorsan aynaya bakarsın çete reisini görürsün.
 
Ben Cemaat falan anlamam. Ülkeyi kim yönetiyorsa benim muhatabım odur. 11 yıldır neden konuşmadın? Sen çete reisisin." (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com