İstanbul'da Burak zirvesi

İstanbul'da Burak zirvesi
Avrupa'nın devlerini peşinden koşturan Burak dün Başkan Sadri Şener ve teknik direktör Şenol Güneş ile görüşüp, transfer için izin istedi.
Trabzonsporlu taraftarların takımda kalıp kalmayacağını merakla bekledikleri Burak Yılmaz konusunda dün sıcak gelişmeler yaşandı. Burak Yılmaz ilk olarak dün sabah kahvaltıda buluştuğu Şenol Güneş ile kısa bir görüşme yaptı.

Kendisine Avrupa’nın önde gelen takımlarından transfer teklifleri olduğunu ileten Burak, Şenol Güneş’e, “Hocam, bana inanılmaz destekverdiniz ve futbolumun ilerlemesinde yardımcı oldunuz. Bazı teklifler var ve Avrupa’da oynamak istiyorum” dedi. Güneş ise, “Avrupa’da oynamanı ben de senin kadar isterim. Ama hemen karar verme. İyi bir yere geldin, tekrar düşün” yanıtını verdi.
 
‘Para kazandıracağım’
 
Öğleden sonra Sadri Şener ile masaya oturan Burak düşüncelerini bu kez de Başkan’a iletti. Şener, “Gönlüm gitmenden yana değil. Ancak Avrupa olursa seveniriz, gurur duyarız. Senin gibi bir oyuncuya kapımız her zaman açık. Trabzonspor ile kötü ayrılmanı istemiyorum. Onun için bütün gelişmelerden haberdar olmak istiyoruz” dedi.

Henüz kesin kararını vermediğini söyleyip Başkan Sadri Şener’e teşekkür eden Burak, “Merak etmeyin efendim. Benim Trabzon’da kalıp kalmamam konusunda bir sıkıntı yok. Onun için uzun süreli imza atmıştım. Bilginiz dahilinde transfer görüşmesi yapmak istiyorum. Hem eğer gidersem takıma para kazandırıp gideceğim” dedi.
 
Geçtiğimiz hafta İtalya’ya tatile giden Burak’ın Lazio ile masaya oturduğu ileri sürülmüştü. Golcü oyuncuyu isteyen takımlar arasında İspanyol A.Madrid ve İngiliz ekibi Fulham da var. Burak’ın sözleşmesinde, “5 milyon Euro ödendiği taktirde serbest kalır” ifadesi bulunuyor. Bu arada Sadri Şener ve Şenol Güneş bugün İstanbul’da bir araya gelerek takımın genel durumunu masaya yatıracak. (EAK)

Fanatik
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com