İstanbul'da büyük deprem yaşandı!

İstanbul'da büyük deprem yaşandı!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğu ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül İstanbul'u yerinden oynatıyor.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 12:00'da Atatürk Havalimanı'na indi. Burada Mustafa Sarıgül ve 10 binlerle karşılanan Kılıçdaroğlu vatandaşları selamladı. Kalabalık bir konvoy ile Levent'teki Seçim binasının açılışı için hareket eden Kılıçdaroğlu'na halk sevgi gösterilerinde bulundu. Konvoy'un geçtiği güzergahlarda devamlı katılımlar olurken vatandaşlar Kılıçdaroğlu'nu meşalelerle, havai fişeklerle karşıladı. Kılıçdaroğlu'nun otobüsüne CHP'li gençler motosikletleri ile escortluk yapıyor. 
 
Vatandaşlar E5'te araçlarından inerek Kılıçdaroğlu'nun otobüsünü keserek sevgi gösterilerinde bulunuyorlar. Saat 14:00'da Levent'te olmayı planlayan CHP liderinin konvoyu şu saatlerde hala Mecidiyeköy cıvarında. Vatandaşların ellerindeki pankartlar dikkat çekiyor. Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonuna gönderdmelerde bulunan vatandaşlar sık sık "hırsız var" diye slogan atıyorlar. "Mademki aksıni engel olma aklansın", "Mustafa Kemal elele" pankartları dikkat çekiyor.
 
Kılıçdaroğlu ve Sarıgül'ün 1 saat içerisinde Levent'te olması bekleniyor. Levent'teki yeni parti binasının önünün çok kalabalık olduğu belirtiliyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com