İstanbul'da çatılar uçtu, seferler iptal

İstanbul'da çatılar uçtu, seferler iptal
İstanbul'da sabahın erken saatlerinde etkili olmaya başlayan şiddetli rüzgar, çok sayıda ağacın devrilmesine ve çatıların uçmasına yol açtı. Şiddetli lodos nedeniyle İDO bazı seferlerini iptal etti.
Sabahın erken saatlerinde başlayan şiddetli rüzgar, çok sayıda çatının uçmasına neden oldu. Rüzgar bazı ağaçlarında devrilmesine yol açtı. Fatih Yedikule Caddesi üzerinde rüzgarın etkisi ile kırılan bir ağaç, evin çatısına düştü.
 
Evin sahibi Kadir Erpolat, "Deprem oluyor sandık. Evin bazı kısımlarında hasar var. Olayın ardından ailemle birlikte dışarı çıktık" dedi. Çatıdaki ağaç itfaiye ekiplerinin çalışması ile parça parça kesilerek çatıdan indirildi.
 
Öte yandan itfaiye ekipleri farklı ilçelerden gelen çatı uçması ile ilgili ihbarları da tek tek değerlendirerek, çatıları kaldırdı.
 
 
SICAKLIKLAR 15 DERECE BİRDEN DÜŞECEK
 
Bu olumsuzlukların ardından yarın Marmara'ya Ukrayna üzerinden soğuk hava geliyor.
 
Bugün Türkiye genelinde 18-27 derece arasında olacak sıcaklık, Pazar günü yurt genelinde 10-15 derece birden düşecek.
 
Cumartesi akşamı, Kırklareli sınırı ve Marmara'nın dağlarına kar yağacak. Uludağ'da da kar var. Hatta Balıkesir ve Bursa merkezde de Cumartesi gecesi kar yağabilir.
 
Pazar günü ise Eskişehir, Bolu, Kastamonu, Afyon, Kütahya boyunca kar yağışı olacak. Ancak soğuk hava kısa kalacak. Salı günü hava yeniden ısınacak.
 
İstanbul'da bugün yağmurlu ve rüzgarlı birgün olacak. Cumartesi günü soğuk hava geliyor ve yağmur şiddetli. Pazar sabahı hafif sulu kar yağabilir.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com