İstanbul'da Hayat Durdu!

İstanbul'da Hayat Durdu!
İstanbul’da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan sis hayatı felç etti. Boğaz Köprüsü görünmez hale geldi, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı'ndaki uçuşlar aksadı. Şehir hatları vapur seferleri iptal edildi.

Dün aksam saatlerinde etkisini gösteren sis, gece saatlerinde yoğunlaştı ve sabah saatlerinde de sürdü.  İstanbul’un bazı bölgelerinde etkili olan sisli hava, trafikte sürücülerin görüş mesafesini düşürdü. Trafikte ilerlemekte zor anlar yaşayan sürücüler, araçların sis lambalarını ve dörtlülerini yakarak ilerledi.    

GÖRÜŞ MESAFESİ 50 METRENİN ALTINA DÜŞTÜ

Boğaziçi Köprüsü, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii, Tekstilkent’teki çok katlı ikiz kule, sis yoğunluğu nedeniyle  görünmez hale geldi. Sisli hava etkisini sürdürüyor. Her iki boğaz köprüsü civarında ve kıyı bölgelerde etkili olan sis nedeniyle zaman zaman görüş mesafesi 50 metrenin altına düştü.

VAPUR SEFERLERİ İPTAL OLDU

Sabah erken saatlerde  İBB'ye bağlı şehir hatları vapur seferlerinin tümü iptal edildi. Sadece Üsküdar - Beşiktaş seferleri gecikmeli olarak yapılabiliyordu. Saat 08:35 itibariyle şehir hatları vapur seferleri yapılmaya başlandı.Akşam saatlerinde yapılan açıklmayla tüm vapur seferleri iptal oldu. (mce)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com