İstanbul'da tayin depremi devam ediyor!

İstanbul'da tayin depremi devam ediyor!
17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası Hükümetin emniyet ve yargıdaki tasfiyeler devam ediyor.Başbakanlık Koruma Dairesi'nde 23 polisin görev yeri değişti.

Korumalardan Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı'na ise kısa süre önce il dışından İstanbul'a tayin edilen Metin Alper'in getirildiği öğrenildi. Ayrıca İstanbul’da devam eden tayinler de bazı şube, ve ilçelerde yeni değişiklikler yaşandı.

17 Aralık’da yaşanan yolsuzluk ve rüşvet operasyonun ardından emniyette peş peşe yaşanan tayin ve atamalara devam ediliyor. Dün Başbakanlık Koruma Dairesin’de görev yapan 23 polisin görev yerinde değişiklik yaşanırken, gözler İstanbul’daki Koruma Şube Müdürlüğü’ne çevrilmişti.

İSTANBUL KORUMALAR MÜDÜRLÜĞÜNDE TAYİN RÜZGARI

İstanbul Koruma Şube Müdürlüğü’nde de sessiz sedasız görev değişikliği yaşandığı ortaya çıktı. Korumalardan Sorumlu İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı bir süre önce il dışından İstanbul'a tayin edilen Metin Alper oldu. Ayrıca Koruma Şube Müdürlüğünü uzun süredir sürdüren Metin Kumbar’ın da yaklaşık 10 gün önce Eğitim Şube Müdürlüğü’ne tayin edildiği ortaya çıktı.

Daha önce Asayiş Şube Müdürlüğü'nde çalışırken Ahlak Kumar Büro Amirliği yapan Metin Kumbar başarılı operasyonlara imza atmıştı. Öte yandan Asayiş şube müdürlüğü'nde müdür yardımcılığı görevini yürütürken 17 Aralık operasyunun ardından Çekmeköy ilçe Emniyet Müdürlüğü 'nde tayin edilen Oğuz Tüzün, yeniden tayin edildi. Oğuz Tüzün'ün Korumalar Şube Müdürlüğü müdür yardımcılığına getirildiği öğrenildi.

TRAFİK ŞUBE İKİ MÜDÜR YARDIMCISININ GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİ

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde bugünde iki şube müdürünün görğev yerleri değişti. Müdür yardımcılarının şube müdürlüğü içinde başka görevlere atandığı öğrenildi.(MCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com