İstanbul'da terör operasyonu

İstanbul'da terör operasyonu
Şişli Okmeydanı, Piyalepaşa Caddesi'nde bulunan Gençlik Dernekleri Federasyonu'na saat 03.30 sıralarında İstanbul Emniyet Müdürülüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri operasyon düzenledi.

İstanbul'da düzenlenen terör operasyonunda aralarında 4 lise ve üniversite öğrencisinin de bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı

Şişli Okmeydanı, Piyalepaşa Caddesi'nde bulunan Gençlik Dernekleri Federasyonu'na saat 03.30 sıralarında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri operasyon düzenledi. Operasyon sırasında binanın kapısı açılmazken, şüpheliler pencerelere çıkarak "Baskılar bizi yıldıramaz" diye slogan attı.

Polis ekipleri önce binanın kapısını koçbaşı ile kırdı. Daha sonra içeride bulunanları etkisiz hale getirmek için gaz bombası kullandı. Bu sırtada çevik kuvvet ekipleri çevre sokaklarda geniş güvenlik önlemi aldı. Operasyon sırasında içerde bulunan lise ve üniversite öğrencisi 4 kadın 9 kişi gözaltına alındı. Polisin dernekte yaptığı aramalar devam ederken, şüpheliler emniyet müdürlüğüne götürüldü. Operasyonun içeriği hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

 
Polis ekipleri önce binanın kapısını koçbaşı ile kırdı. Daha sonra içeride bulunanları etkisiz hale getirmek için gaz bombası kullandı. Bu sırtada çevik kuvvet ekipleri çevre sokaklarda geniş güvenlik önlemi aldı. Operasyon sırasında içerde bulunan lise ve üniversite öğrencisi 4 kadın 9 kişi gözaltına alındı. Polisin dernekte yaptığı aramalar devam ederken, şüpheliler emniyet müdürlüğüne götürüldü. Operasyonun içeriği hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com