İstanbullular dikkat!

İstanbullular dikkat!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları, Kartal-Kadıköy metro hattının hizmete açılmasının ardından Kabataş-Kadıköy seferlerini yeniden düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kartal–Kadıköy arasını 32 dakikaya indiren metro hattıyla Kadıköy'e ulaşan İstanbullular'ın, Şehir Hatları'nın vapur ve motor seferleriyle Eminönü, Karaköy, Beşiktaş ve Kabataş gibi aktarma merkezlerine ulaşarak daha rahat seyahat planlaması yapılabileceği belirtildi.

Şehir Hatları'nın Eminönü, Karaköy, Beşiktaş vapur seferlerinin yanı sıra Kabataş'tan düzenlenen yoğun motor seferlerinin, İstanbullular'ı Kadıköy'de metro hattıyla buluşturacağı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''27 Ağustos'ta başlayacak seferler, yoğunluğun yaşandığı 07.00-10.00 ile 17.00–20.40 saatlerinde 20 dakika, 10.00-17.00 saatlerindeki düşük yoğunlukta da 30 dakika aralıklarla gerçekleştirilecek. Pazar hariç, haftanın altı günü karşılıklı 66 seferin yapılacağı Kabataş–Kadıköy hattında düzenlenen seferler metro, füniküler, tramvay ve İETT hatlarında elektronik biletle aktarma yapılacak.'' (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com