İstanbullular dikkat!

İstanbullular dikkat!
Yarın Kadıköy Meydanı’nda yapılacak eylem nedeniyle bazı yollar kapatılacak.

Kadıköy Meydanı’nda , Sivas davasının zaman aşımına uğraması nedeniyle yarın protesto eylemi düzenlenecek. Emniyet tarafından yapılan açıklamada eylem nedeniyle bazı yollarda sabah 08.30’dan itibaren bazı yolların kontrollü olarak trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada alternatif yollar da belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yarın Kadıköy Meydan otobüs duraklarında Cumartesi günü 12.00 ile 18.00 arasında yapılacak açık yer toplantısı nedeniyle aynı gün saat 08.30 itibariyle kontrollü olarak trafiğe kapatılacak yollar, belirtildi. Yapılan açıklamaya göre, trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar şunlar:

Rıhtım Caddesi tamamen trafiğe kapatılacak, Boğa Meydanı’ndan Rıhtım Caddesi’ne kadar tüm yollar, Söğütlüçeşme Caddesinden rıhtıma inen ara sokaklar; Taş Köprü Caddesi, Kışla Caddesi, Orgenaral Şahap Gürler Caddesi, Albay F.Sözdener Caddesi ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacak.

Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi’ne inen bütün ara sokaklar da trafiğe kapatılacak.

ALTERNATİF YOLLAR

İstanbul Emniyeti kapatılan yollar nedeniyle sürücülerin sıkıntı yaşamaması için alternatif yolları da belirledi. Sürücüler için alternatifler şunlar:

Buna göre, Tıbbiye Caddesi’nden gelen trafik akımı; Burhan Felek Caddesi’nden E-5 yönüne ve Behiç Bey Sokak’tan İbrahim Ağa ışıklar istikametine yönlendirilecek. Söğütlüçeşme Caddesi’nden gelen sürücüler Altıyol Boğa Meydanı’ndan Rıhtıma inmeleri engellenerek, Kuşdili Caddesi, Salıpazarı, istikametine yönlendirilecek.

Modadan gelen trafik akımı Mühürdar Kavşak’tan geri yönlendirilecek, Kadıköy Belediyesi önünden gelen sürücüler ise minibüs yolu istikametine yönlendirilecek. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com