İstanbul'u ağlatan trafik

İstanbul'u ağlatan trafik
İstanbul yine Pazartesi trafiği yaşıyor. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'nde yoğun bir trafik var. İşlerine gitmek isteyen İstanbullular saatlerdir trafikte bekliyor.
İstanbul yeni haftaya yine trafikle başladı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde meydana gelen kazalar trafiği olumsuz etkiledi. TEM Otoyolu'nda İSTOÇ - Hasdal istikametindeki aşırı yoğunluk nedeniyle ise yaklaşık 25 kilometrelik İSTOÇ - FSM Köprüsü istikametinde tahmini varış süresi 93 dakika oldu.
 
Trafik kontrol merkezinden alınan bilgilere göre yol durumu:
 
FSM Avrupa - Anadolu yakasında meydana gelen trafik kazası kaldırıldı ancak etkisi devam ediyor.
 
Avrupa Yakası'nda TEM Bahçeşehir – Mahmutbey’e istikameti ve İSTOÇ – Hasdal istikameti yoğun. Bu yoğunluk nedeniyle İSTOÇ'tan köprüye 93 dakikada ulaşılabiliyor.
 
E-5’te ise Avcılar – Küçükçekmece, Topkapı – Haliç istikameti yoğun. Şirinevler - Çobançeşme istikametinde meydana gelen kaza trafiği olumsuz etkilerken, Merter - İncirli yönünda araç arızası nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Sahil yolunda ise Yeşilköy – Ataköy istikameti yoğun.
 
Anadolu Yakası'nda ise Dudullu'dan köprüye kadar yoğun. Ayrıca köprü trafiği Uzunçayır'dan itibaren başlıyor. Karayollarının verilerine göre Kozyatağı'ndan köprüye 75 dakikada ulaşılabiliyor.
(SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com