"İstanbul'u da Ankara’yı da alacağız"

"İstanbul'u da Ankara’yı da alacağız"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'den İstanbul ve Ankara atağı...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin çok sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirten Gürsel Tekin, CHP’li belediyelerin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını kaydetti. Gelecek yerel seçimde Antalya, İzmir ve Eskişehir belediyelerini almakla ilgili tereddütleri olmadığını belirten Tekin, “İnşallah İstanbul ve Ankara’yı dahil edeceğiz. Ona da hiç kuşkum yok. Ama öncelikle yapmamız gereken, Sayın Başbakan’ın hararetle savunmuş olduğu millet iradesi. Millet iradesi ile seçilmiş belediye başkanlarını bürokratlara boğdurmak dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde yoktur” dedi. 1097 belediye başkanının yargılandığına dikkati çeken Tekin, “Altına çamur atarsınız nasıl kirlenmez ise CHP’li belediyeler de öyledir” yorumunu yaptı.

İKTİDAR TANSİYONUMUZU YÜKSELTTİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, programı kapsamında Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, CHP Kepez İlçe Teşkilatı, Dokuma esnafı ile Cumartesi Pazarı ziyaretlerinde bulundu. Gürsel Tekin, pazarda esnaf ve alışveriş yapan vatandaşları selamladı, sohbet etti. Tekin’e mandalina ve domates ikram edildi.

Pazarcı bir kadının domates ikram ettiği Tekin, kadının “Tuz da vereyim mi?” sorusu üzerine, “Aman teyze tuz verme, iktidar zaten tansiyonumuzu yükseltti” karşılığını verdi. Pazar gezisinde ayva standının önünden geçen Tekin, “Memleket ayvayı yemiş zaten” diyerek, pazarcıyı selamladı. (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com