"İstanbul'u Paris'in, Londra'nın, New York'un önüne taşıyacağız"

"İstanbul'u Paris'in, Londra'nın, New York'un önüne taşıyacağız"
Mustafa Sarıgül Katıldığı canlı yayında İstanbul ile ilgili hedeflerini açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı mısınız?' sorusunu yanıtsız bırakan Sarıgül, "Benim adaylık değil, hizmet etme heyecanım var. Sorunuzun cevabını vermek için çok az kaldı. Yurttaşlarım pazar günü Zeytinburnu'na gelsinler'' ifadesini kullandı. Sarıgül, ''Ben kaybedeceğim yarışa girmem. 30 Mart gecesi sizinle burada yine yayın yapacağız'' dedi.
 
Mustafa Sarıgül Star Haber'de Nazlı Öztarhan'ın konuğu oldu. Aralık ayında İstanbul'da yapılacak bir organizasyonla adaylığını açıklayacağını duyuran Sarıgül, Öztarhan'ın "CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı mısınız?" sorusu üzerine adaylığı hakkında ipuçları verdi. "İstanbul'u Paris'in, Londra'nın, New York'un önüne taşıyacağız" dedi.

 
Sarıgül’ün konuşmasının bir bölümü:
 
"Ben bazı şeylerin bereketine çok inanıyorum. Zeytinburnu beni milletvekili yaptı. Ben ön seçim bekliyorum. Ön seçimlerden milletvekili olarak çıktım geldim. Ve Zeytinburnu'nda ben pazar günü olacağım. Pazar günü Zeytinburnu'nda bütün yurttaşlarımın beklediği o güzellikleri hep beraber konuşacağız.

Ama ben şunu ifade etmek istiyorum. Sarıgül'ün bir adaylık heyecanı yok. Sarıgül'ün bir hizmet heyecanı var. Adayım demek çok kolay bir iş. Bütün yurttaşlarım son derece mutlu olsunlar. "Ben heyecanımla, projelerimle güzel İstanbul’umuzu, güzel kentimizi Paris'in, Londra'nın, New York'un önüne taşımak için bütün hazırlıklarımı yapıyorum. Çok kısa bir süre kaldı." (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com