İstanbul'un göbeğinde büyük dram...

İstanbul'un göbeğinde büyük dram...
İstanbul Fatih'te sabah saatlerinde bir kaza meydana geldi.
Kazada yaralanan genç, acı içinde yerde beklerken 300 metre yakınındaki hastaneden ambulans gelmedi.

Sabah saat 08.00 sularında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi önünden geçen bir gence servis aracı çarptı.
 
Aracın çarpması sonucu yerde kalan gencin yardımına kazaya sebep olan araç şoförü ve civardan geçen vatandaşlar koştu. Kazanın meydana geldiği İlahiyat Fakültesi'nin önünün bir cadde yukarısında bulunan özel bir hastaneden ambulans istendi. 
 
İsminin Medical Park olduğu belirtilen hastaneden, görgü tanıklarının iddiasına göre yardım çağrısına hayretlere düşüren bir geri dönüş geldi.
 
"Ambulans gönderemeyiz"
 
Görgü tanıkları, vatandaşların hastaneye koşarak yardım istediğini ve yetkililerin kendilerine, "ambulans gönderemeyiz" dediklerini ifade ettiler.
 
Boynunu hareket ettiremediğini söylerek acı içinde yerde kalan genç, ambulansın gelmeyeceğini öğrenince kendi telefonuyla yardım istemeye çalıştı.
 
İstanbul'un göbeğinde yaşanan ve hayretlere düşüren olay adeta 'insanlık dramı'na neden olurken başka bir hastaneden gelen ambulansla yaralı genç, hastaneye kaldırıldı.
 
Olay, Türkiye'de insan sağlığının ne kadar ucuz olduğunu ortaya koyarken, özel hastanenin olumsuz hareketine de vatandaşlar sözlü olarak tepki gösterdi. (FAO)
 
Sansursuzhaber.com
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com