İstanbul'un göbeğinde içki dayağı ve vahim iddia

İstanbul'un göbeğinde içki dayağı ve vahim iddia
İstanbul Ataşehir bulunan Fenerbahçe Koleji yanındaki boş arazide içki içen 3 genc polis şiddetine uğradı.

Polislerden şikâyetçi olmak isteyen gençlerin babasına “işi uzatmayın cebine eroin koyarız” denildiği ileri sürüldü.

Cumhuriyet gazetesinden Kayhan Ayhan’ın haberine göre, Ataşehir’de 2 Haziran günü Ahmet Yılmazer (26), Gürsel Kale (25), Davut Kale (28) Fenerbahçe Koleji’nin yanında bulunan boş arazide besledikleri güvercinleri uçururken bira içmeye başladı.

Bu sırada alkol alan gençlerin yanına yaklaşan sivil bir araçta bulunanlar “Ne yapıyorsunuz burada?” diye bağırmaya başladı. Burada oturduklarını ve sohbet ettiklerini belirten gençler, araçta bulunanlara kimlik sordu. Bunun üzerine araçtakiler gençlerin yanından uzaklaşırken, resmi bir polis aracı gelerek gençlere kimlik sordu. Kimlik kontrolü sırasında gençlere bağıran polisler, tartışma yaşanınca biber gazı sıktı. Polisin sıktığı biber gazının ardından bir süre nefes almakta zorlanan Yılmazer, “Gözlerimizi açtıktan sonra bize müdahale eden polis aracının gittiğini gördük. Bir süre sonra resmi plakalı 3 polis aracı yanımıza geldi. Hiçbir şey söylemeden bize bağırmaya ve darp etmeye başladılar. Ardından da beni yere yatırıp arkadan kelepçeleyerek İçerenköy Polis Merkezi’ne götürdüler” dedi.

Polis dayağının ardından iki ayrı hastaneden darp raporu alan Ahmet Yılmazer, polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yılmazer, “Beni bu hale getirenlerin cezalandırılmasını istiyorum” dedi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com