İstanbul'un göbeğinde tecavüz!

İstanbul'un göbeğinde tecavüz!
Kendisine boşanma davası açan eşinin yolunu iş çıkışı kesip kaçıran, daha sonra da tecavüz eden kişi, şikâyet üzerine tutuklandı

Beşiktaş'ta boşanma davası açan genç kadına, kararından vazgeçirmek isteyen eşi zorla kaçırıp tecavüz etti. Koca tutuklanırken genç kadın, polise 'Can güvenliğim yok' diyerek şikâyetçi oldu. Korkunç olay Beşiktaş Etiler'de geçtiğimiz gün yaşandı. Özlem Ç. eşine boşanma davası açarak ailesiyle yaşamaya başladı. Bir giyim mağazasında çalışan genç kadın, mesai bitiminde evine gitmek üzere işyerinden çıktı. Ancak sokakta yürüdüğü sırada yolunu boşanma davası açtığı eşi Çağlar Ç. kesti. Çağlar Ç. genç kadını, kolundan tutarak yoldan geçen bir taksiye zorla bindirdi. Ardından da amcasına ait Etiler'deki bir eve götürdü.

ÖNCE DÖVDÜ
Çağlar Ç., eşine boşanma davasından vazgeçmesini söyleyerek önce yumruklayarak dövdü. Zincirle bağlamakla da tehdit edip, boş bir odada tecavüz etti. Yaşadığı kâbus dolu saatlerin ardından Özlem Ç., evden çıkarak ailesinin yanına gitti. Durumu hemen anne babasına anlattı. Ardından da yakınlarıyla birlikte polis karakoluna giderek şikâyetçi oldu.

 'CAN GÜVENLİĞİM YOK'
Özlem Ç., ifadesinde boşanma davası süren eşinin kendisine tecavüz ettiğini, eşyalarını aldığını anlatarak şikâyetçi oldu. Ayrıca can güvenliğinin olmadığını söyledi. Polis, savcılık talimatıyla hakkında gözaltı kararı çıkarılan Çağlar Ç.'yi yakaladı. Polisteki ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen Çağlar Ç. çıkarıldığı adliyede 'cinsel saldırı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, gasp ve kasten yaralama ' suçlarından tutuklanarak ceza evine konuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com