İstanbul'un Orta Yerinde Ölümüne Dayak!

İstanbul'un Orta Yerinde Ölümüne Dayak!
Taksi sürücüsü, trafikte tartıştığı genç kadın sürücüyü onlarca erkeğin gözler önünde feci şekilde dövüyor.

Şişli'deki olay 13 Ocak'ta akşam saatlerinde meydana geldi. MOBESE kamerası olan biteni saniye saniye kaydediyor.

Sol şeritten sağdaki yola girmeye çalışan taksi sürücüsü, bir kadının kullandığı cip ile çarpışma tehlikesi geçiriyor. Bunun üzerine iki sürücü arasında tartışma çıkıyor. Araçtan inen taksi sürücüsü, kadın sürücüye yöneliyor. Kadın sürücü de aracından inmek isteyince taksicinin saldırısı başlıyor.

ÇEVREDEKİLER SEYRETTİ

Taksi şoförü kapıyı itince genç kadın araç ile kapı arasında sıkışıyor. Araçtan inen kadın sürücü, bagaja doğru yöneldiği sırada taksi sürücüsü peşinden geliyor. Taksi sürücüsü çevrede çok sayıda erkeğin bulunmasına rağmen genç kadını feci şekilde dövmeye başlıyor. Taksi sürücüsünü bir tek kişi durdurmaya çalışıyor, o da kadın şoförünün cibinden inen bir kadın. Ancak onun da gücü öfkeli taksi sürücüsünü durdurmaya yetmiyor. Oldukça işlek caddede, çok sayıda erkeğin gözü önündeki inanılmaz şiddet yaklaşık 1, 5 dakika sürüyor.

KADINA GÜCÜ YETTİ, ERKEĞİ GÖRÜNCE KAÇTI

Taksi sürücüsü, genç kadına tekme, tokat, yumruk ve diz atıyor, saçını çekiyor, yerde sürüklüyor. Ölümüne dayak kadın sürücünün bir erkek arkadaşının gelmesiyle son buluyor. Koşarak gelen kişi, genç kadını taksicinin elinden kurtarıyor. Kadına gücü yeten taksi sürücüsü karşısında bir erkeği görüncü kaçmaya başlıyor. Öyle ki taksisini bile unutuyor. Az önce genç kadını döven taksici, hızla kaçarak kayıplara karışıyor.

GENÇ KADIN GÜÇLÜKLE YÜRÜYOR

Taksiciyi elinden kaçıran kadın sürücünün arkadaşı geri dönerek taksiye tekmeler atıyor. Öfkeli genç, az önce kadına atılan dayağı seyredenler tarafından sakinleştiriliyor. Bu sırada olay yerine trafik polisleri geliyor. Kadın sürücünün aldığı darbeler nedeniyle güçlükle yürüdüğü görülüyor.

İŞTE O DEHŞET ANLARI...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com