İşte 1 Mayıs’ta kapanacak yollar

İşte 1 Mayıs’ta kapanacak yollar
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları dolayısıyla, yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yarın tüm metrobüs seferleri saat 05.00’den, Kabataş-Taksim arası çalışan finüküler sistemi ve Şişhane-Taksim ve Levent-Taksim istasyonları arasında çalışan metro seferleri de saat 06.00’dan itibaren iptal edildi. İDO’nun Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na yolcu seferleri de yapılmayacak.
 
TRAFİĞE KAPALI CADDELER
 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları dolayısıyla, yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 
Bu kapsamda Mecidiyeköy Ortaklardan itibaren Halaskargazi Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yedikuyular Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Sıraselviler Caddesi, Gümüşsuyu Caddesi, Taşkışla Caddesi, Taşkışla Tünel, Rumeli Caddesi, Abdulhak Hamit Caddesi trafiğe kapatılacak.
 
İPTAL EDİLEN SEFERLER
 
1 Mayıs’ta saat 06.00’dan itibaren Kabataş-Taksim finüküler sistemi, Şişhane-Taksim ve Taksim Hacıosman arası çalışan metronun Şişhane-Taksim ve Levent-Taksim istasyonları arası seferleri iptal edildi. İDO A.Ş, Genel Müdürlüğü’nce, Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına yolcu seferleri, (Avrupa Yakasından Andolu Yakasına yolcu seferleri hariç) yapılmayacak. Aynı gün 05.00’ten itibaren tüm metrobüs seferleri de iptal edildi.
 
ALTERNATİF GÜZERGAHLAR
 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün duyurusunda, alternetif yollar şu şekilde açıklandı:
 
- Yolcuzade İskender Caddesinden gelen akım Şişhane Meydan’ dan Okçumusa Caddesi/ Bankalar Caddesi istikametine yönlendirilecek.
 
-Abide-i Hürriyet Caddesine akım verilmeyecek, bu istikamete gelen akım Hürriyettepe Işıklardan Cevahir Otel istikametine yönlendirilecek.
 
-Darülacizeden Hürriyettepe Işıklar istikametine gelen akım ve Bomonti Dereden gelen akım Cevahir Otel önünden tekrar Darülacize Caddesine veya Bomonti yönüne yönlendirilecek.
 
-Mecidiyeköy’den Halaskargazi Caddesine akım verilmeyecek, bu istikamete gelen akım Esentepe istikametine yönlendirilecek.
 
-Şişli yönüne giden akım, Ergenekon Caddesi, Kurtuluş Caddesi ve Dolapdereye yönlendirilecek.
 
-Dolmabahçe’den Gümüşsuyu’na ve Küçük Çiftlik’e akım verilmeyecek, bu istikamete gelen akım sahil yönünden Karaköy’e verilecek.
 
-Adilbaba (Maçka taksi) yönünden gelen akım Teşvikiye Caddesine yönlendirilecek, Teşvikiye Caddesinden Mete Caddesine çıkan tünel kapalı tutulacak.
 
-Perşembe Pazarından ve Unkapanı’nden gelen akım Şişhane’den kesilip Kasımpaşa yönüne yönlendirilecek, Tarlabaşı Bulvarına akım verilmeyecek.
 
-Kasımpaşa’dan gelen akım Unkapanı ve Perşembe pazarına mecburi olarak yönlendirilecek.
 
-Dolapdere’den Yedikuyular-Divan istikametine akım verilmeyecek, Dolapdere kavşağından (U) dönüşü yaptırılacak.
 
-Dolapdere Caddesinden Ömer Hayyam Caddesine akım verilmeyecek, Teşvikiye Caddesinden gelen akım Nişantaşı Kavşağından Rumeli Caddesine verilmeyip, Valikonağı alt başa yönlendirilecek.
 
-Süleyman Seba Caddesinden gelen akım Bayıldım Caddesine verilmeyip sağa Teşvikiye Caddesine yönlendirilecek.
 
-Boğazkesen Caddesi trafiğe kapatılacak, gelen akım Karaköy istikametine mecburi yön yapılacak.
 
-Mebusan Yokuşu trafiğe kapatılacak, Karaköy istikametine doğru mecburi yön yapılacak.
 
-Ayrıca Atatürk Bulvarı Ragıp Gümüşpala ayrımı-Ragıp Gümüşpala Caddesi Unkupanı ayrımı-Kadıköy İskelesi Önü Galata ayrımı- Ragıp Gümüşpala Caddesi Galata Köprüsü ayrımı ihtiyaç halinde kapatılacaktır.
 
-E-5 Kuzey ve Güneyden Mecidiyeköy giriş katılımları ihtiyaç halinde kapatılacak. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com